Zonguldak Özel Level Hastanesi Sünnet Fiyatları

2013 yılından beridir Zonguldak’ta hizmet veren Özel Level Hastanesi, 17 branşta ve 75 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Zonguldak  Merkezde verdiği hizmet ile güzel sonuçlar elde eden ve mükemmel hastahane konumu ile her açıdan ulaşımı kolay bir yerde bulunmaktadır. Zonguldak ve çevre illerden oldukça fazla rağbet gören Özel Zonguldak Level Hastanesinde Sünnet yaptırmak isteyen aileler için uygun ve kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

 

Zonguldak Özel Level Hastanesi Tedavi Yorumları

Ameliyat olmak korkutucu geliyordu tercihimiz Harika başarılı doktorları Level hastanesi oldu. Herzaman Zonguldakta tek olan tam teşekküllü kaliteli tek hastane.kaliteli başarılı doktorları özellikle Op. Dr. Turgay Tuğ🙏 Doktorumuz ve tüm dikkatli özenle çalışan sağlık çalışanları sizlere Level hastanesine sonsuz teşekkürler sizler harikasınız.💓
Kesinlikle işinde iyi bir kadro A/Z ye kadar hizmet kalitesi süper
Selamlar, Hastane şehrimiz için son derece gerekli ve işlevsel olmuştur. Her türlü iş ve işlemlerimi sıkıntısız ve sorunsuzca hallede biliyorsunuz. Tüm çalışanları ilgili ve aynı zamanda güler yüzlü. Odaları ferah ve temiz. Gelecekte de çıtayı hep yüksek tutarak hizmet vermeniz dileği ile saygılarımı sunarım.

Zonguldak Özel Level Hastanesi Sünnet Fiyatları

Zonguldak Özel Level Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Terakki Mahallesi, 6, Mimar Yılmaz Yaşkan Cd., 67100 Zonguldak Merkez
Telefon: 444 44 67

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir