81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Van Özel Lokman Hekim Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Van ilinin merkez ilçesinde faaliyet gösteren Özel Lokman Hekim Hastanesi 2010 yılından beridir aktif olarak hizmet vermekle birlikte 22 branşta hizmet vermektedir. Toplamda 216 yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır. Van ilinde oldukça güzel bir konumda ve oldukça profesyonel bir yapıda hizmet veren Özel Lokman Hekim Hastaneleri grubu yenilikçi ve gelişmeye önem veren yapısı sayesinde her geçen gün kendini iyileştirmektedirler. Van ilinde sünnet yapmak isteyenler için uygun fiyat ve kalite politikası ile tercih edilebilir bir hastahane olmaktadır.

 

Van Özel Lokman Hekim Hastanesi Tedavi Yorumları

Acil bölümünde Dr Halil Murad Hyusein ilgi alakası dan sonsuz teşekkür ediyorum .Acil bölümünde siz gibi saygıdeğer ve işinin ehli insanlar olmalı diye düşünüyorum.. Başarılarınızın devamını diliyorum.
Van’da 4 yıl yaşadık sürekli gittiğimiz bi hastanesi oğlum ameliyat oldu KBB de şimdiye kadar gördüğüm göreceğim en ilgili samimi doktordu şiddetle tavsiye ediyorum DR Ali Şekeralmaz üstünede başka doktor tanımıyoruz Van’dan ayrılalı uzun zaman oldu doktorumuzun oldu olduğunu görünce yorum yapmak istedim
Temiz ve ilgili bir hastane. 2 doktora gittim ikisi de daha önce gittiğim bir çok hastaneye göre muhteşem ilgiliydi. Test tahlil konusunda gereken neyse yapılıyor. Fiyatlar da öyle uçuk kaçık değil. Kurumlara özel ek indirim uygulaması da baya iyi.

Van Özel Lokman Hekim Hastanesi Sünnet Fiyatları

Van Özel Lokman Hekim Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Zübeyde Hanım Cad. No:87 / VAN
Telefon: 444 99 11

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir