81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Uşak Özel Öztan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

1988 yılından bugüne kadar kaliteli yaklaşımı sayesinde Uşak Halkı tarafından oldukça sevilen ve takdire şayan bir övgüye sahip olan Uşak Özel Öztan Hastanesi 2 şubesi ile hizmet vermektedir.  Sektördeki 30 yılı aşkın sürede edindikleri tecrübe ile iyilik politikası altında hizmet veren Özel Öztan Hastanesi tam bir aile sıcaklığını bulabileceğiniz bir hastahane olmaktadır. Özel Hastane yaklaşımıza farklı bir boyut katarak aile hastanesi yapısını eline alan Hastanede, sünnet olmak bir ayrıcalık diyebiliriz. Ailenin bir üyesi gibi karşılanmakta ve hizmet görmektesiniz.

 

Uşak Özel Öztan Hastanesi Tedavi Yorumları

ÖZTAN HASTANESİNDE OĞLUMUN SÜNNETİNİ YAPTIRDIM, ÇOK MEMNUNUM. GÖSTERİLEN İLGİYE VE ÖZENE TEŞEKKÜR EDERİM.
Acil hekimi doktor Ahmet necip beye çok teşekkür ederim ilgi ve alakası dan dolayı hemşireler den acilde çalışan tüm personelden teşekkür ederim. Doktorum Mehmet Akif şanlı ya her zaman ki gibi minnet duyuyorum.rahatsizligimdan dolayı genel cerrahı hekimim Cemile hanım ve servisindeki hemşirelere çok teşekkür ederim güler yüzlü olmaları ilgileri için herkesten Allah razı olsun
Güler yüzlü personelleri ve doktorlarıyla çok güzel bir hastane, hastalarıyla çok ilgililer yakınımdaki herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Personelın ve doktorların ılgı alakası cok ıyı. Guler yuzlu bır hızmet anlayısları var.özellıkle gıttıgım eda hanım dan cok memnunum. Hastane olarak ıslerını cok ıyı yapıyorlar.. Tavsiye ederım..

Uşak Özel Öztan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Uşak Özel Öztan Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi. No : 24 , UŞAK
Telefon: (0276) 216 16 00

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir