Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi Sünnet Fiyatları

2009 yılından beridir hizmet veren özel ünye Çakırtepe hastanesi sunduğu hizmet ile akıllarımız da yenilenmiş bulunmaktadır. Birbirinden kaliteli doktor kadrosuna sahip olan ve her daim gülümseyen ekibi sayesinde her daim gülümseyen ekibi sayesinde Üye halkının oldukça beğendiği hastane olan Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi muhteşem yapısı ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yüksek şekilde tercih edilmektedir. Özel Ünye Hastanesinde Sünnet işlemleride oldukça başarılı ve tercih edilir olmaktadır. Sünnet işlemlerinde uzman doktor kadrosu sayesinde tercih edilen Çakırtepe Hastanesi uygun fiyat ve hizmetler ile karşımıza çıkmaktadır.

Özel Çakırtepe Hastanesi Tedavi Yorumları

Herşeyden önce personeli çok ilgili ve güleryüzlü. Ünye’ye böyle kaliteli ve başarılı hizmet verilmesine vesile olan tüm çalışanlarına emeklerine sağlık diliyorum.
O kadar yoğunluk ve stres içinde dahi sürekli ilgili güler yüzlü yaklaşımları var özellikle fizik tedavi biriminde çalışanlar o kadar sıcak kanlı yaklaşıyorlar ki önce psikolojik olarak iyi hissettiriyorlar ilgili ve profesyonel tedavi için teşekkür ederim.
Özel Ünye çakırtepe hastanesi kapsamında çalışan hekim ve yardımcı sağlık personelleri gerek güler yüzlülüğü gerek ilgi ve alakalarından dolayı bu pandemi döneminde bizleri yanlız bırakmadıkları ve işlerinde gerçekten kendilerini vererek çalıştıkları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum sizler iyiki varsınız bizim sağlık kahramanlarımız  

Özel Çakırtepe Hastanesi İletişim Adresi

Atatürk Mahallesi Tepe Yolu Sokak No : 43  Ünye/ ORDU /
Telefon :+90 452 324 1 324 – 324 74 74

Ünye Özel Çakırtepe Hastanesi Sünnet Fiyatları

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir