Turgutlu Özel Ege Umut Hastanesi Sünnet Fiyatları

2010 yılından beridir aktif olarak hizmet sunan Özel Turgutlu Egeumut Hastanesi 4000 metrekare kapalı alan üzerinde hizmet vermektedir. 64 yatak kapasitesine sahip olan bu hastanede 3 ameliyathane ve 1 adet doğumhane bulunmaktadır.

Hepsi alanında uzmanlaşmış ve profesyonelleşmiş doktor kadrosuna sahip bir hastane olan Özel Egeumut Hastanesi Turgutlu ilçe halkına, Manisa halkına ve çevre ilçeler tarafından oldukça yüksek şekilde tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Hemen Hemen her alanda uzmanlaşmış doktorları ile oğlunuzun sünnet işleminde profesyonelce destek almanıza olanak sağlamaktadır. Doktorların ve diğer ekip personellerinin güzel ve ılımlı yaklaşımı sayesinde mutlu bir müşteri profili çizmektedir.

Özel Egeumut Hastanesi Tedavi Yorumları

Hekim kadrosu ,sağlık personeli ,çalışanları her anlamda hastanede yapılabilen uygulanabilen tetkik tedavi açısından özveri ile yardımcı olan ekip Özel Egeumut hastanesine teşekkürler.
Güler yüzlü hizmet konusunda fevkalede bütün personeli ile hastaları memnun etmek için 4 koldan uğraşıyorlar… en güzel şekilde gidip muayene olmanızı ve güler yüzlü hizmetten faydalanmanizi tavsiye ederim
Ailecek her zaman tercih ettiğimiz tek hastane, bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadık . tüm çalışanlarına teşekkür ederiz .
Kaliteli hizmet, Özverili yaklaşım.Yardımsever ve Güler yüzlü personelleriyle , Hastaneler için güzel bir örnek teşkil eden bir yer…🤗
Çok iyi bir hastane tüm tedavilerini burada oluyorum çok memnun kaldım
Hekim ve çalışan kadrosu çok ilgili ve alaklıydılar. kendimi güvende hissettim.teşekkürlr

Turgutlu Özel Ege Umut Hastanesi Sünnet Fiyatları

Manisa Ege Umut Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yıldırım Mh. Gar Sk. No: 38 Turgutlu/MANİSA

Telefon: (0236) 312 01 01

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir