Trabzon Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Trabzon’da iki farklı hastanede hizmet veren Medical Park Hastanesi sektörde yer alan lider hastanelerden biri olmaktadır. Medical Park Trabzon Hastanesi 12.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olan ve 107 yatak kapasitesine sahiptir.

Medical Park Karadeniz Hastanesi ise 7685 metrekare kapan alan üzerine kurulmuş bulunan ve 98 yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır.

Medical Park Hastanesi mükemmel bir yapıda sunulan ve oldukça beğenilen ve Türkiye’de her nerede hizmet veriyorsa oldukça ilgi ile tercih edilen Medical Park Hastanesi sünnet yaptırmak isteyen aileler için oldukça yüksek bir beğeni oranına sahiptir.

Trabzon Özel Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Oğlumun sünnetini bu hastanede yaptık kuzenim Muhammet şerit tavsiyesiyle çok memnun kaldım teşekkür ederim kuzen
Oğlumun sünneti icin üroloji poliklinige geldim oldukça ilgili ve hijyenik bir ortamla karşılaştım. Çalışanların güler yüzlü ve her adımı açıklayıcı şekilde anlatmalari psikolojik olarak rahatlatiyor. Bebeklerde genel anestezi degil lokal uygulama yapıyorlar tercih etmemin bir diger sebebi de bu oldu. İlgilerinden dolayi tekrar teşekkür ederim.
Hastahanenizin üroloji bölümüne geldim ve gerçekten ilgi alaka doktor hasta ilişkisi çok iyiydi ayrıca Mustafa Uzun bey de çok iyi ilgilendi, Dr Osman ÖZERGİN e çok teşekkür ederim
Medicalpark karadeniz hastanesi üroloji servisinde tedavi gördüğümüz süre boyunca ilgi ve alakadan çok memnun kaldık.teşekkür ederiz

Trabzon Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Trabzon Özel Medical Park Hastanesi İletişim Adresi

Medical Park Trabzon Karadeniz İletişim Bilgileri
Adres: İnönü Mahallesi Yavuz Selim Bulvarı No:190 – Trabzon
Çağrı Merkezi:  444 44 84
Telefon:   0 (462) 229 70 70

Medical Park Trabzon Yıldızlı İletişim Bilgileri
Adres: Yıldızlı Beldesi, Merkez Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Caddesi, No:46, Akçaabat, Trabzon
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (462) 455 61 11

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir