Trabzon İmperial Hastanesi Sünnet Fiyatları

2007 yılından beridir Trabzon’da hizmet veren Özel Imperial Hastanesi bölgedeki en kapsamlı e büyük hastanelerden biridir. Toplamda 450 personeli ile 24 saat kesintisiz hizmet veren Özel İmperial Hastanesi teknolojik medikal cihazları yakından inceleyerek hastanesini yenileyip teknolojinin imkanlarınıda kullanarak hizmet vermektedir. İşinde uzman ve mükemmel yaklaşıma sahip doktor kadrosu ile oldukça yüksek beğeni oranına sahiptir.

 

Trabzon İmperial Hastanesi Tedavi Yorumları

Hem doktor hem sağlık personeli hemde hizmetli çalışanları insancıl olan tek hastane Teşhisleri müdahaleleri çok başarılı
Yıllardır verdiği hizmetler ve dr.larinin kalitesi ile bence beş yıldızı hak ediyor.fiyatlar da gayet uygun…Evet kalabalık ama olsun O kadar…
Hastane pahalı tamam ama en azından insan muamelesi görüyoruz. İki hamileliğimde de takibimi Dr. Ayşe Müsellim yaptı. Bunca zaman tek bir şikayetimiz olmadı kendisinden. Ödediğimiz para her kuruşuna kadar ona helal olsun.
İmperial Hastanesini insanlığa kazandıran ve onu yaşatan herkese teşekkür ediyorum. Özellikle hünerli elleriyle beni ameliyat eden Op. Dr. Sezgin Mumcuya, ameliyat ekibine ve Gastroentamolog Dr. Abdülhalim Baki’ye şükranlarımı sunuyorum.

Trabzon İmperial Hastanesi Sünnet Fiyatları

Trabzon İmperial Hastanesi İletişim Adresi

Çağrı Merkezi: 444 44 61
Randevu Tel: 0462 455 64 64 – 0462 455 64 25
Adres: Kemerkaya Mah. Devlet Sahil Yolu İller sok. No: 21 Trabzon/TÜRKİYE

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir