Tokat Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Uzman hekim kadrosuna sahip olan Tokat Medical Park Hastanesi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet ile hizmet vermektedir. Uzman kadrosu ve 14.000 metrekare alanda hizmet veren aynı zamanda 100 yatak kapasitesine sahip olan Tokat Medikalpark Hastanesi modern yapısı ve refakatçiye konforlu ortamı sayesinde oldukça yüksek bir beğeniye sahiptir.

Hemen hemen her alanda hizmet veren Tokat Medical Park Hastanesi Sünnet işlemindede oldukça tercih sebebi olmaktadır. Alanında uzman doktorların gerçekleştirdiği sünnet işlemlerinde mükemmel sonuçları ortaya koymaktadır.

 

Tokat Medicalpark Hastanesi Tedavi Yorumları

Doktorları gayet hastalar ile iletişim halinde. Özellikle hemşireler saygıyı hak ediyor. Geröekten yakinen ilgileniyorlar. Bu ilgi için tşk etmek gerek.
Geçirdiğim kalp rahatsızlığında , tedavim yapılan Tokat Medical Park Hastanesinden çok memnun kaldım. Doktorların,hemşirelerin tüm personelin, yönetim kadrosunun hastalara olan yaklaşımı çok güzeldi. Odaların rahatlığı, temizliği ve yemek hizmetleri mükemmeldi. Kendimi çok güvenli bir ortamda hissettim. Hepsine teşekkür ederim.
Hastanede vermiş olduğunuz hizmetlerden ötürü çok Teşekkür ederim.Ayrıca tanıtım müdürü Kenan Bey’e göstermiş olduğu yakın ilgi için çok teşekkür ediyorum.
Hemşireler ve doktorlar çok ilgiliydi, hastane gayet temiz ve tertipliydi. Covid önlemlerine uyuluyordu ve güler yüzlülerdi.

Tokat Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Tokat Medicalpark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yeşilırmak Mah. Vali Zekai Gümüşdiş Cad. No:29 Tokat
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (356) 217 10 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir