81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Tekirdağ Özel Medica Star Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2010 yılından beridir hizmet veren Özel Medica Star Hastanesi 42 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Tekirdağ Süleymanpaşa’da modern yapısı ve profesyonel yapısı, uzman doktor kadrosu ile sünnet işlemlerinde tercih edilen özel Medica Star Hastanesi tedavi olanların yüksek olumlu yaklaşımı sayesinde, halk tarafından oldukça sevilen  bir hastane olmaktadır.

 

Tekirdağ Özel Medica Star Hastanesi Tedavi Yorumları

her hastanede bulamadığımız her sorumuza cevap verilen, oldukça titizlikle ilgilen bir kurum, çocuğumuzu güvenle muayene ettirebildiğimiz her sorumuza cevap veren doktorundan hizmetlisine hepsine buradan teşekkür etmek istedim.
Tekirdağ’da ufak bir işim varken öksürük yüzünden hastaneye gittim bu okadar mutlu oldum ki gittiğime hastanede okadar çok güzel ilgilendilerki hayran kaldım çok temiz hijyenik ve doktorları çok güzel ilgileniyor tavsiye ederim
Tereddüt ederek gitmeme rağmen , verilen kaliteli hizmeti , uzman kadroyu görünce doğru hastaneye gittiğimi anladım.Hijyenik ve kaliteli hizmet için dogru adres diyebilirim.

Tekirdağ Özel Medica Star Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Medica Star Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Orta Cami Mh. Cengiz Topel Meydanı No: 10 Süleymanpaşa/Tekirdağ
Telefon: 0282 263 57 57

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir