Tekirdağ Özel İrmet Hopital Hastanesi Sünnet Fiyatları

2003 yılında kurularak ve 2014 yılında kendini geliştirerek İrmet Hospital adını alan Özel Çerkezköy Hastanesi modern yapısı ve yenilikçi anlayışıyla her daim tercih sebebi olmaktadır. Toplamda 18.000 m2 alan üzerine kurulu bulunan Özel İrmet Hastanesi 200 yatak kapasitesine sahip büyük bir hastanedir. Sünnet yaptırmak isteyen aileler için alanında uzman ve bir o kadarda profesyonel doktorlar tarafından gerçekleştirilen sünnet işlemlerinde sıfır hata politikası ile hizmet verilmektedir. Tekirdağ halkı tarafından oldukça tercih edilen Özel İrmet Hospital tam bir aile hastanesi diyebiliriz.

 

Özel İrmet Hopital Hastanesi Tedavi Yorumları

Yorumumu düzenleyerek tekrar puanliyorum. Bir defa olumsuz bir durum yaşasak da güvenerek gittiğimiz tek hastane. Varlığınız yeter diye düşünüyorum.Yine de İrmet diyorum. Başarılı sünnet operasyonu için Opr. Dr. Turan Ceylan’a teşekkür ediyorum.
Genellikle gittiğim bir hastane Muayene ücreti olarak piyasa şartlarına göre normal (110TL) Çocuklarımın doğumunda Kadın Doğum Doktoru Jin. Op. Dr. Salih Dural, Ülseratif Kolit hastalığımda Gastroentoroloji Doktoru Dç. Dr. Fatih Ermiş, Çocuk Sağlığı Konusunda Uzm. Dr. Ecem Açıkgöz, Çocuğumun Sünnetini yapan Üroloji Doktoru Op. Dr. Hüseyin Korucu bu doktorlar hastanenin en iyileri hizmet bakımından kaliteli ancak ücretli olmasına rağmen özellikle çocuk hastalıkları bölümünde çok sıra beklemek zorunda kalabiliyorsunuz.
KBB Op Dr. Beyhan bey , sizi alkışlıyoruz 👍👏oğlum, 2 yaşında bu zamana kadar gittiğimiz hiçbir doktor bu kadar sevecen güleryüzlü yaklaşmadı çocuğumunda doktor fobisi oluştu. Doktorlarımız Dr.Beyhan bey gibi sıcak kanlı olmalı. Doktorun çocukla olan diyaloğu çok önemli teşekkür ederim size hocam🙂

Tekirdağ Özel İrmet Hopital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel İrmet Hopital Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Gazi Osman Paşa Mahallesi Namık Kemal Bulv.  No:17/21 Çerkezköy / TEKİRDAĞ
Telefon: +90 282 725 44 44

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir