Soma Özel Medigün Hastanesi Sünnet Fiyatları

2015 yılından beridir hasta kabul eden ve hem fiziki yapısı hemde modern altyapısı sayesinde problemsiz bir hastane ortamı sunmaktadır. Soma Özel Medigün Hastanesi 10 adet yenidoğan yoğun bakım ünitesi 19 erişkin yoğun bakım ünitesi ve 102 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır.

Sorunsuz ve problemsiz bir sünnet deneyimi yaşatmayı hedefleyen Manisa Özel Medigün Hastanesi yenidoğan, bebek, çocuk ve erişkin sünnetlerinde tercih edilen bir hastane olmaktadır.

Özel Medigün Hastanesi Tedavi Yorumları

2 hafta oldu oğluşum sünnet olalı Mehmet beye teşekkürler
Babam dahiliye bölümünde tedavi gördü hem doktoru hem hemşireler hemde personel çok iyilerdi gerçekten gönülden işlerini yapıyorlar babam şuan aramızdaysa uyguladıkları doğru tedaviden çok çok iyi bir yer en küçük ayrıntıyı bile atlamıyorlar iyiki gitmişiz 🙏🏼
Genel cerrah Mustafa Tekin bey’e ilgi ve alakası dan dolayı cok tesekkur ederim. Böyle güler yüzlü doktorlar hep olsun. Ben cok memnun kaldım iyiki tanımışım kendisini.🤗🤗
Hem şahsım hem ailem için en iyi hastane diyebilirim..acil doktoru selçuk bey çok iyi bir insan ve başarılı.. nörolog aslı hanım ise tam profesyonel..butun personel güler yüzlü ve konularında yardımcı.. teşekkür ediyorum..

Soma Özel Medigün Hastanesi Sünnet Fiyatları

Manisa Özel Medigün Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hamidiye Mahallesi Vefa Sokak No:4 Soma/ Manisa
Telefon: 444 24 21

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir