Sivas Özel Medicana Hastanesi Sünnet Fiyatları

Medicana Sivas Hastanesi 2015 yılında beridir hizmet vermekte ve her daim kendini geliştirmeye devam eden modern hastane yapısına sahip hastanelerden biri olmaktadır. 28 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Özel Medicana Hastanesinde 219 yatak kapasitesine sahiptir. Sivas şehrinde büyük bir öneme sahip olan Özel Medicana Hastanesinde sünnet işlemleri büyük bir titizlikle profesyonelce yapılmaktadır.  Sünnet işleminde işinde profesyonel Çocuk Cerrahisi ile gerçekleştiren Özel Sivas Medicana Hastanesi alanında profesyonel uzman doktorlar ile hizmeti sunmaktadır.

 

Sivas Özel Medicana Hastanesi Tedavi Yorumları

Merhabalar,ablam hastanenizde tedavi gördü bu süreçte yardımcı olan herkese canıgönülden teşekkür ederim, doktor Neslihan hanıma ve adını bilmediğim yardımcı olan bütün hemşir ve hemşire arkadaşlara çok teşekkür ediyorum,radyoloji bölümünde ki sevgi hemşireye de ayrıca yardımları için teşekkür ederim.bizim için kötü günler geride kaldı inşallah bütün hastalar şifa bularak oradan ayrılır..
Özlem Durmaz Hanıma çok teşekkür ederiz çok yardımcı oldu. Yanımızdan hiç ayrılmadı her işimize kendi hastasıymış gibi koştu.
Hastanenizden hizmet alma şansına erişemesemde refakatçi olarak 2 gün misafiriniz oldum. Odalarınızın temizliği ve ferahlığı, personelinizin özel ilgi ve alakası ile çok memnun ayrıldık . Özel hastane profilinin hakkını tam anlamıyla verdiğiniz için teşekkür ederim

Sivas Özel Medicana Hastanesi Sünnet Fiyatları

Sivas Özel Medicana Hastanesi İletişim Adresi

Adres:Kızılırmak Mh. Şehit, M. Fethi Akyüz Cd. No: 8, 58000 Merkez/Sivas
Telefon: +90850 460 63 34

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir