Şanlıurfa Şanmed Hastanesi Sünnet Fiyatları

1996 yılında kurulan ve Şanlıurfa’da sağlıklı yaklaşımıyla gözler önüne gelen bir o kadarda kaliteli işler başaran Şanmed Hastanesi çocuğunuza sünnet yaptırmak için oldukça başarılı bir hastane olarak karşımıza çıkmaktadır.

Şanmed Hastanesinde kaliteli doktor ve kaliteli hizmet anlayışının hakim sürmesi amacıyla yapılan tüm iş ve işlemlerin denetime tabi tutulmasından kaynaklı olarak son sistem teknoloji ve son sistem ürünler ile işlemler yapıldığından kaynaklı olarak, yapılan sünnet işlemide oldukça başarılı geçecektir.

Her erkek bireyin, İslam dininin bir sünneti olan Sünnet işleminin yapılması gerektiğini bilmekte ve yapmaktadır. Aynı zamanda yapılan sünnet işleminin sağlık açısındanda oldukça güzel sonuçları ortaya çıkmaktadır. Şanmed Hastanesinde Sünnet fiyatlarını merak ediyorsanız aşağıda fiyatlarımızı paylaştık.

Fiyatlar ortalama bir fiyat olmakla yenidoğan, bebek, çocuk ve erişkin olarak fiyatlarda değişiklik olması normaldır. Erişkin birinin sünneti ile yenidoğan birini sünneti bir olmadığından kaynaklı olarak.

Şanlıurfa Şanmed Hastanesi Sünnet Fiyatları

Şanmed Hastanesi Sünnet Fiyatları İletişim Adresi

Adres : Ertuğrul gazi mah. Yunus Emre Cd.
Randevu : 444 61 40   İletişim: 0542 462 42 16

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir