Şanlıurfa Özel Meydan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Şanlıurfa Merkezde faaliyet gösteren ve oldukça güzel bir konumda yer alan Özel Şanlıurfa Meydan Hastanesi toplamda 9000 Metrekare kapalı alan üzerinde kurulmuştur. Merkezi konumu olması sebebiyle oldukça rağbet gören Özel Meydan Hastanesi tüm işlemlerinizi tek kalem altında yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Profesyonel hastahane yapısı, profesyonel doktor kadrosu ve profesyonel çalışan kadrosu sayesinde tek bir sorun yaşamadan işlemlerinizi mükemmel bir şekilde yapmanıza olanak sağlamaktadır.

 

Şanlıurfa Özel Meydan Hastanesi Tedavi Yorumları

Bugün göğüs hastalıkları polikliniği Tuncer Şenol hocaya muayene oldum.yazdigi ilaçların ilk günden faydasını gördüm muayene sırasındaki ilgisinden ve bilgisinden ötürü çok teşekkür ediyorum ellerinize sağlık hocam.
Doktorları ve özellikle bahattin hoca ve tuncer şenol hoca çok iyi doktorlar. Hastalara yaklaşım ve bilgilendirme, teşhis ve tedavi de mükemmeller. ALLAH razı olsun
Şanlıurfa’nın merkezi denebilecek bir bölgesinde yer alıyor. Çok önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Personel genelde iyi ve ilgili. Hekimlerden de genel olarak bir memnuniyet var. Sorun olarak sayılabilecek şeyler ise park sorunu ve bazen oluşabilen yoğunluk.

Şanlıurfa Özel Meydan Hastanesi Sünnet Fiyatları

Şanlıurfa Özel Meydan Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Atatürk Mah. Şehit Nusret Cad. No:9 Haliliye/ŞANLIURFA
Telefon: 0414 315 71 41 – 215 30 30 – 0544 314 71 41

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir