Şanlıurfa Metrolife Hastanesi Sünnet Fiyatları

Şanlıurfada aktif olarak tercih edilen ve bir o kadarda profesyonel işler sunan Şanlıurfa Metrolife Hastanesi sünnet yaptırmak isteyen kişilerinde bir numaralı tercihi haline gelmektedir. Hem SGK anlaşmalı olup hemde özel anlaşması sayesinde uygun ve güvenilir fiyatlar sunulmaktadır.

Şanlıurfada kurulduğu gündün itibaren sunduğu kaliteli hizmet ve modern sistem anlayışıyla bir çok konuda aktif ve profesyonel bir hizmet sunan Metrolife Hastanesi Şanlıurfa Karaköprüde hizmet vermektedir. Metrolife Hastanesi Sünnet Fiyatları yeni doğan, bebek, çocuk ve erişkin olarak ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır.

Erkek çocuğu olan kişilerin ve çocuk düşünen kişilerin en çok akıllarını meşgul eden durumlardan biri olan Sünnet işlemi oldukça önem arz eden bir konu olmaktadır. Sünnet işlemi işinin ehli ve profesyonel diye tabir ettiğimiz kişiler tarafından nezih ve steril bir şekilde yapılması önerilmektedir.

Yukarıda verdiğimiz fiyatlar Özel Hastahane fiyatlarıdır. Sünnet işlemleri devlet hastanelerinde ücretsiz yapılmaktadır.

Şanlıurfa Metrolife Hastanesi Sünnet Fiyatları

Şanlıurfa Metrolife Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Şenevler Mah. 6129. Sokak 2-C Karaköprü / ŞANLIURFA
Telefon: 444 63 50

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir