Samsun Özel Wm Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Hastane denilince genellikle aklımıza gelen Medical Park Hastanesi sünnet işlemlerindede oldukça rağbet gören bir hastane olmaktadır. Uzman doktor kadrosu ve 8 adet ameliyathanesi ile hemen hemen her alanda güzel bi hizmet veren Özel Medicalpark Hastanesi sunduğu her türlü tedavi ile özel ve güzel hizmet vermektedir. Sünnet işlemlerinde yüksek çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde oldukça sevilen Medical Park Hastanesi uluslararası standartları sayesinde tercih edilmektedir.

 

Samsun Özel Wm Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Samsun medical park ‘ta hizmet almaya devam ediyorum temizlik konusunda özellikle belirtiyorum on numara buradan birim yöneticisine teşekkür ederken diğer birimlerde ayrıca teşekkür ve minnetlerimi sunuyor saygilarimi iletiyorum
Samsun VM Medicalpark hastanesinden aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Gerek hekimlerin ilgisi gerekse personellerin yardımseverliği insanı gerçekten mutlu ediyor. Yıllardır gittiğim bir hastane hemen hemen tüm hekimlere tedavi sürecimoldu ve fayda gördüm gerçekten. Hekim kadrosu da gerçekten güçlü bir hastane tavsiye ederim.ozellikle onkoloji hastalarına davranışları aileden biri gibi davranmaları çok hoş insan kendini güvende hissediyor.
Hastanenize geldiğim acil servisinden itibaren ilgilenen acil polikliniği ailesi ile hasta yatıyla görev yapan Tuğçe Gürses ve Ayşegül Gökçek hanımefendi ile Kardiyoloji Doktorum Emre bey ile Gögüs doktorum Şevket beye ve emeği geçen servis görevlilerine çok teşekkür ederim.

Samsun Özel Wm Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Samsun Özel Wm Medical Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Mimar Sinan Mah. Alparslan Bulvarı, No: 17 Atakum Samsun
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (362) 311 40 40

 

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir