81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Samsun Özel Medibafra Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2009 yılından beridir Samsun Bafra’da hizmet veren Özel Medibafra Hastanesi 153 yatak kapasitesi ve 4 ameliyat salonu ile hizmet vermektedir. Toplamda 400’den fazla çalışan ile verdiği sağlık hizmetlerinde teknolojik gelişmelerle ilerleyerek tanı ve tedavide ve hizmet anlamında mükemmel sonuçlar ortaya koymak için çalışmaktadırlar. Samsun Özel Medibafra Hastanesinde erkek çocuklarını sünnet ettirmek isteyen aileler için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Özel Medibafra Hastanesi Tedavi Yorumları

Güleryüzlü ve ilgili personelleri var. Gayet temiz bir hastane. Doktorlarida cok ilgili ve guleryuzlu. Cok memnun kaldik
. Yaklaşık 9 yıldır üretra darlığı şikayetim vardı. 4 kez küçük cerrahi müdahaleler yapıldı fakat geçici çözümlerdi. 26 Şubat’ta doktorum Doç.Dr.Kadir Önem’in önerisi üzerine Üretroplasti ameliyatı oldum.Çok başarılı bir ameliyat olduğunu 3 hafta sonra sonda alınınca anladım. İdrarımı çok rahat yapabiliyorum artık ve yaşam kalitem yükseldi.Bu konuda sorun yaşayan herkese önerim hiç düşünmeden ameliyat olmalarıdır.Doktoruma sonsuz teşekkürler.
1 hafta öncesinde Medibafra Hastenesi’nde Doç.Dr.Çağlayan Yağmur hocama ameliyat oldum. Ameliyatımdan çok memnunum. Doç.Dr. Çağlayan Yağmur hocamın emeğine ve ellerine sağlık. Ameliyat öncesi ve ameliyat sonrası hastanede güleryüzü ve ilgisi ile bizi karşılayan hasta haklarından sorumlu Gülşah hanıma , ameliyathane ekibine ve ameliyat sonrası güleryüzünü ve ilgisini esirgemeyen serviste görevli hemşire hanımlara ve personel arkadaşlara çok teşekkür ederim. iyi çalışmalar

Samsun Özel Medibafra Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Medibafra Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Altınyaprak Mahallesi Hastane Sokak No: 27 / Bafra
Telefon : 0 (362) 542 80 00

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir