Samsun Özel Liv Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Samsun’da 7000 metre² kapalı alan üzerine kurulu olan ve toplamda 60 yatak kapasitesine sahip olan özel Samsun Live Hospital hastanesi dört adet ameliyathanesi ve 25 poliklinikte hizmet vermektedir. Sünnet işlemleri için ve diğer işlemler için oldukça tercih edilebilirleri yüksek olan bu hastanede beş yıldızlı otel konforunda hizmetler sunulmaktadır. Her katın her odanın her alanı tertemiz olması hijyen kurallarına dikkat edilmesi, tüm hastane çalışanlarının saygılı ve özverili olduğunu bildirmek isteriz.

 

Özel Liv Hospital Hastanesi Hastanesi Tedavi Yorumları

Rahatsızlığım sebebiyle Genel Cerrahi Yılmaz Bey e randevu aldım hastanenize ilk gelişim olduğu için tedirgindim fakat aşırı memnun kaldım ilgisi, yönlendirmesi ve samimiyeti için teşekkür ederim.Ayrıca Radyoloji uzmanı ve hasta danışmanları da çok iyiydi tavsiye ediyorum.
Çok temiz ve ferah bir ortam içeriye adım attığımız an bizi karşılıyor. Güleryüzlü, ilgili ve bilgili personelleri bizlere çok yardımcı oluyor.Her seferinde güleryüzle ayrılıyoruz. Her zaman ilk tercihim samsun liv hospital😊
Samsun için her açıdan fazlasıyla güzel bir hastane. Hastanenin temizliği,konforu,ekipmanı,konumu ve karışık bir hastane olmaması; doktorların ve personellerin ilgi alakası her zaman aynı güler yüzle karşılanmak çok güzel. Tüm kontrollerim için Liv hospital a gidiyorum, Samsunda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Samsun Özel Liv Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Liv Hospital Hastanesi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hançerli, Fatih Sultan Mehmet Cd No:155, 55020 İlkadım/Samsun
Call Center 444 4 548
Telefon 0362 999 80 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir