81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Samsun Özel Liman Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Samsun’da hizmet veren özel liman hastanesi 2013 yılından beridir profesyonel bir hizmet vermektedir. Özel liman hastanesi sunduğu hizmetler ile aklımızda yer edinirken aynı zamanda 26 poliklinik alanında hizmet vermektedir. İki ameliyathane ve on yataklı yoğun bakım ünitesi ile Samsun halkına hizmet veren özel liman hastanesi, erkek çocuğunu sünnet yaptırmak isteyen aileler için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden güzel odaları birbirinden hijyenik hastane yapısı ve anlaşılır krokisi ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Özel Liman Hastanesi Tedavi Yorumları

Doktorumuz Aytek bey başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Çok bilgili ve ilgililer. Beş yıldızlı otel den hiçbir farkı yoktu. Kendimizi hasta değilde misafir gibi hissettik. Liman hastanesine emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Fazlasıyla ilgili ve güleryüzlü personeliyle kesinlikle beklentimin üzerinde bir hastaneymiş.Kusursuz işleyen sıra sistemi,temizliği,tahlil sonuçlarının erken cıkması ve doktorun geri dönüşü👍🏻👍🏻👍🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻Teskkur edıyorım LİMAN HASTANESİ
Güleryüzlü personeli ve çalışanları ile gayet iyi bir hizmet ile karşılaşıyorsunuz…. Biz memnun kaldık…..

Samsun Özel Liman Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Liman Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hançerli Mh, Atatürk Blv. Yanyolu No:126, 55020 İlkadım/Samsun
ARAYIN: 0362-999-11-55

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir