Samsun Özel Liman Hastanesi Sünnet Fiyatları

Samsun’da hizmet veren özel liman hastanesi 2013 yılından beridir profesyonel bir hizmet vermektedir. Özel liman hastanesi sunduğu hizmetler ile aklımızda yer edinirken aynı zamanda 26 poliklinik alanında hizmet vermektedir. İki ameliyathane ve on yataklı yoğun bakım ünitesi ile Samsun halkına hizmet veren özel liman hastanesi, erkek çocuğunu sünnet yaptırmak isteyen aileler için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden güzel odaları birbirinden hijyenik hastane yapısı ve anlaşılır krokisi ile karşımıza çıkmaktadır.

 

Özel Liman Hastanesi Tedavi Yorumları

Doktorumuz Aytek bey başta olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Çok bilgili ve ilgililer. Beş yıldızlı otel den hiçbir farkı yoktu. Kendimizi hasta değilde misafir gibi hissettik. Liman hastanesine emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Fazlasıyla ilgili ve güleryüzlü personeliyle kesinlikle beklentimin üzerinde bir hastaneymiş.Kusursuz işleyen sıra sistemi,temizliği,tahlil sonuçlarının erken cıkması ve doktorun geri dönüşü??????????????Teskkur edıyorım LİMAN HASTANESİ
Güleryüzlü personeli ve çalışanları ile gayet iyi bir hizmet ile karşılaşıyorsunuz…. Biz memnun kaldık…..

Samsun Özel Liman Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Liman Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Hançerli Mh, Atatürk Blv. Yanyolu No:126, 55020 İlkadım/Samsun
ARAYIN: 0362-999-11-55

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir