Samsun Özel Büyük Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

İlk adımını 1997 yılında gerçekleştiren ve her gün kendini daha fazla iletleten ve geliştiren özel Samsun Büyük Anadolu Hastanesi sünnet işlemleri içinde yüksek öncelikle tercih edilen hastanelerdendir. 70 ve 55 yataklı hastanelere sahip olan Özel Büyük Anadolu Hastanesi yüksek konfor ve 5 yıldızlı konforu ile hizmet vermektedir. Sünnet işlemlerinde yüksek teknolojik ameliyathaneleri ile hizmet veren özel Büyük Anadolu Hastanesinde sünnet yaptırmanın büyük ayrıcalık olduğunu bildirmeliyiz.

 

Samsun Özel Büyük Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Gerçek ten 10 numara bir hastane volkan hocama 6.kat genel cerrahi servisi çalışan larina sonsuz sevgi ve saygilarimla
Merhabalar, doktorum Volkan Kınaş ve ameliyathane ekibine, özelliklede asistanı Damla hanıma sonsuz teşekkür ediyorum. Hastaneye girdiğim andan itibaren sabahın 5.de de olsa güleryüzle beni danısmada karşılayan personelinize, yattığım katta biran bile beni yalnız bırakmayan Dilek hemşireye, Kübra hemşireye ve 6.kat yatan hasta katına bakan ismini hatırlayamadığım güleryüzlü hemşirelerimize minnettarım.istanbuldan kalkıp geldim volkan hocam için ama bununla birlikte hem sağlığıma hem de harika bir aileye sahip oldum sayenizde, sizleri çok seviyorum sevgiler… Elif Bedir.
Bence Samsundaki özel hastanelerin en iyisi. Doktorlar ve tüm sağlık personeli laboratuvar personeli çok iyi ve ilgili. Kadrosu çok iyi. Acil hizmetleri de birinci sınıf. Herkese tavsiye ederim.

Samsun Özel Büyük Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Samsun Özel Büyük Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: İstasyon Mahallesi Atatürk Bulvarı No.62 İlkadım/SAMSUN
Telefon: 444 3 703

Adres: Kale Mah. Atatürk Blv. Sahil Cad. No: 160 İlkadım/Samsun
Telefon: 444 3 703

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir