Samsun Özel Atasam Hastanesi Sünnet Fiyatları

2006 yılından beridir hizmet veren ÖZel Atasam Hastanesi, atasam Çarşamba Tıp Merkezi ve Atakum Tıp Merkezi olarak 3 farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Samsun’un ilk özel hastanelerinden biri olan özel Atasam hastanesi 5568 metre² kapalı alan üzerine kurulu bir hastane olmaktadır. Üç tam donanımlı ameliyathane ise ve 100 yatak kapasitesi ile Samsun Halkına hizmet vermektedir. Sunduğu hizmetleri ile mükemmel bir lokasyonda bulunan ve he daim yaptığı yeniliklerle kendini geliştiren Özel Atasam Hastanesi 60’ı aşkın hekim kadrosu ile hizmet vermektedir.

Özel Atasam Hastanesi Tedavi Yorumları

Annem bu hastanede debulking amaliyatı oldu gerek doktorumuzdan gerekse hastane personelinin ilgi ve alakasıdan çok memnun kaldık ayrıca hastanenin temizliği gercekten çok iyiydi..iyiki bu hastaneyi tercih etmişiz ve iyiki annemi burada amaliyat ettirmişiz..
Babamın yoğun bakım sürecinde, başta Dr.Bahar Gül Hanım olmak üzere hemşirelere, hastabakıcılara, emeği geçen herkese ilgi, alakalarından, samimi yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim. Medikalpark hastanesinin de burayı, bu personeli örnek almasını tavsiye ederim.
Çok ilgili bir hastane hemşiresi doktoru tüm personeli hem güler yüzlü hem de ilgililer kesinlikle tavsiye ediyorum

Samsun Özel Atasam Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Atasam Hastanesi İletişim Adresi

ATASAM HASTANESİ
Derebahçe, Bahçıvan Sk. No:14, 55060 İlkadım/Samsun
İletişim: 0 362 230 88 98

ATASAM TIP MERKEZİ
Yenimahalle Mahallesi Atakent Bulv. No.86,55200
Atakum/Samsun
İletişim: 0 362 432 40 42

ATASAM ÇARŞAMBA TIP MERKEZİ
Sarıcalı Mh., Yunus Emre Cd. No:14, 55500 Çarşamba/Samsun
İletişim: 0 362 834 34 36

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir