81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Sakarya Özel Bilge Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Sakarya Adapazarı’nda 1999 yılından beridir, hizmet veren Özel Bilge Hastanesi mükemmel hastahane yapısı ve yaklaşımı ile güzel bir hizmet vermektedir. Birbirinden özel ve profesyonel doktor kadrosu sayesinde müthiş ameliyatlar ve poliklinik hizmeti veren Özel Bilge Hastanesi 53 yatak kapasitesine sahiptir. Sünnet işlemlerinde mükemmeliyetçi yapısı sayesinde yüksek oranda tercih edilen bu hastanede herkes tarafından sevilmekte ve tercih edilmektedir.

Özel Bilge Hastanesi Tedavi Yorumları

Ne zaman gitsem çok ilgililer tabi ki beklemeler oluyor hastane bu özel de olsa kalabalık yani doktorlar da oldukça kaliteli favorim tabi ki Aydoğan Bey
öncelikle sayın doktorumuz tek kelimeyle mukemmel Sevgi Damar hocamıza, ebe Esra Hanıma ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederim.. ilgi alaka mahremiyet güler yüz ve daha fazlası..
Babamın rahatsızlığı nedeniyle dün geceyi burda geçirmek zorunda kaldık.tüm doktor ve hemşire arkadaşlar ellerinden geldiği kadarıyla yardımcı oldu hepsine ayrı ayrı teşekkürler

Özel Bilge Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Bankalar Caddesi Ağa Camii Karşısı No: 63 PK. 54100 Adapazarı / SAKARYA
Telefon: (0-264) 274 41 22

Sakarya Özel Bilge Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir