Sakarya Özel Beyhekim Hastanesi Sünnet Fiyatları

1992 yılından beridir hizmet veren Özel beyhekim hastanesi toplamda 2800 metre² kapalı alan üzerinde kurulmuştur. Özel hastanenin gerektirdiği tüm donanımlara ve çözümleri kendi bünyesinde sunan özel Sakarya Beyhekim Hastanesi muhteşem yapısı ve alanında uzman doktor kadrosu ile hizmet vermektedir. Sünnet işlemleri için tercih edilen Özel Beyhekim Hastanesi uygun fiyat ve sonuç odaklı yaklaşımı sayesinde çözümler sunulmaktadır.

Özel Beyhekim Hastanesi Tedavi Yorumları

Üroloji Uzm. Dr Tuncay Şafak kendisi İstanbul’da iken üroloji rahatsızlığımız olduğunda ailecek kendisine gittiğimiz hem karakter olarak hemde mesleğinden son derece memnun olduğumuz hekimdir kendi adımıza üzüldüm Sakarya adına böyle bir hekime kavuştuğu içinde sevindim.
Geçtiğimiz hafta içinde adını anmak istemediğimiz bir hastalıkla mücadele etmek zorunda kaldık. bizim için hayli zor bir süreçti.ancak başta beyhekim hastanesi baştabibi, doktorumuz zahide kurt hanımefendi, danışmadan başlamak üzere tüm sağlık çalışanları, memur arkadaşlar ve temizlik görevlileri dahil herkes nezaket ve saygı çerçevesinde bize son derece yardımcı oldular. sonsuz teşekkürlerimi iletir başarılarının devamını dilerim.
Babamın kalça protezi ile gittiğimiz ilk hastane, Mehmet Türker isimli doktor beyi araştırmadan beri kovalıyoruz ve iyi ki de peşinden gittiğimiz bir doktor. Kesinlikle işinin ehli ilgisi ve alakası için kendisine ve çalışma arkadaşlarına, yanımızdan hiç ama hiç ayrılmayan Sekteri Vildan hanıma desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç bilirim.

Özel Beyhekim Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Beyhekim Sk. No:10, Tepekum, 54100 Adapazarı/Sakarya
Telefon: 0264 222 15 55

Sakarya Özel Beyhekim Hastanesi Sünnet Fiyatları

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir