81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Rize Özel Şar Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Rize ilinde sunduğu hizmetin okullarımızda yer edinen özel Şar hastanesi mükemmeliyetçi yaklaşımı ve profesyonel doktor kadrosu sayesinde her türlü hizmeti profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sünnet işlemleri ve diğer işlemlerde en iyi şekilde hizmet vermeye hedefleyen özel Rize Şar Hospital hastanesi uygun fiyat ve tedavi sonrası hizmeti ile aklımızda yer edilmektedir. Toplamda 5000 metre² üzerinde kurulu bulunan özel Şar Hospital hastanesi hemen hemen her alanda hizmet vermektedir. Başta Artvin ve Trabzon olmak üzere çevre illerden de yoğun ilgi ile tercih edilen özel Şar hastanesi yüksek tercih sebebi olmaktadır.

Özel Şar Hospital Hastanesi Tedavi Yorumları

Dr.M.Yıldırım KARAOĞLAN beye ne zamandır gidiyorum kendisi çok ilgili ve hastalarının psikolojisinden anlayan güven veren çok kibar bir Dr herşeyi en ince ayrıntısına kadar çok güzel ve düzgün bir şekilde anlatıyor kendisinden çok memnunum içiniz rahat gidebileceğiniz bir doktor saygılar 🙏
Dahiliye doktoru olan Mehmet Akif hocam. Hayatımda tanıdığım en mükemmel hekimlerden biri oldunuz. Gerek ilginizle , gerek alakanıza tabiri caizse on numara beş yıldizsıniz hocam. Her şey için teşekkürler.💯
Bünyesinde çok değerli doktorlar barındıran bir özel hastane. Rize halkına iyi bir şekilde hizmet sunuyor. Hastane gayet temiz, ilgi çok iyi. Tüm çalışanlarına teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Özel Şar Hospital Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Eminettin Mah. Cumhuriyet Cad. No:73 / Rize.
İletişim: +90 464 212 11 03

Rize Özel Şar Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir