Özel Yalova Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Yalova Hastanesi Yalova şehrinin ilk özel hastanesi olmakla birlikte Yalavo şehrinde lider konumda bir hastanedir.  Merkezi konumu ve her bölgeden kolay ulaşımı sayesinde tercih sebebi olan Özel Yalova Hastanesi Sünnet işlemlerindede bir numaralı isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Sünnet yaptırmak isteyen aileler için profesyonel bir yapıda  hizmet vermesi ve uygun fiyatları sunması sebebiyle çevre illerden dahi tercih sebebi olmaktadır. Özel Yalova Hastanesinde sünnet fiyatları ve yorumları aşağıda sizleri bekliyor.

 

Özel Yalova Hastanesi Tedavi Yorumları

Hasta karşılamadan tanı tedavi sürecine kadar her süreçte ilgili ve anlayışlı davranan personele ve sağlık ekibine çok teşekkür ederim. Hasta ve yakınlarına güleryüzle ve içten davrandığınız için minnettarız.
Her branşın doktorları alanlarında çok başarılar. Personellere ilgileri doktor ve sağlıkçı arkadaşlara tanı ve tedavi uygulamaları için çok teşekkür ediyorum.
Covit-19 aşısının iki dozunu da hastanenizde oldum. Öncelikle sağlık çalışanı Ramazan Fenerci olmak üzere tüm çalışanlarınıza naif ve sıcak davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim…
op.dr. fahreddin acar’a çok teşekkür ederim ilgi ve alakasından dolayı hastane çok temiz teşekkürler

Özel Yalova Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Yalova Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Fevzi Çakmak, Şehit Ömer Faydalı Caddesi, Fırın Sk. No:33/A, 77100 Merkez
Telefon: (0226) 811 22 44

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir