Özel Salihli Can Hastanesi Sünnet Fiyatları

2002 yılından beridir faaliyet gösteren ilk olarak 35 yatak kapasitesine sahip  daha sonra 2016 yılında 127 yatak kapasitesine çıkararmıştır.  Alanında hepsi birbirinden deneyimli ve profesyonel doktorları ile çalışanlarının nezaketi ile ve hemşirelerin deneyimi ile mükemmel bir hastane deneyimi sunmaktadır.

Alanında uzman doktorların yer aldığı ve alanında deneyim ihtisas sahibi doktorları sayesinde sünnet işlemi gerçekleştiren Özel Hastanelerden biri olmaktadır. Özel Salihli Can Hastanesi gerek personeli gerek temizliği, gerek hijyeni olarak değerlendirdiğimizde mükemmel diyebileceğimiz hastanelerden biri olmaktadır.

Anlayışlı dinleyen çözüm odaklı doktorları ile her sorununuzda çözüm sunmaktadır. Oğlunuzun yeni doğan, bebek çocuk ve erişkin sünnet işlemlerini yapabileceğiniz bir hastane olmaktadır.

Özel Salihli Can Hastanesi Tedavi Yorumları

Çocuk doktoru Özlem Hanım’a teşekküru bir borç biliriz anne&baba olarak.Çocuğum Buğlemin inanılmaz şekilde hastane / doktor fobisi vardı aylarca nasıl yenebiliriz çabasındaydık , Özlem Hocamıza denk gelene kadar… Samimiyeti , içtenliği ve çocuk ruhundan anlayan yaklaşımı sayesinde çocuğum ; doktor ablasını hastanenizin önünden geçerken arada ziyaret ediyoruz. Alanındaki uzmanlığı , yaklaşımı harikulade… Salihli için özellikle belirtmek isterim ki çok özel , çok kaliteli bir hekim.Ona da yanındaki çalışma arkadaşı sekreterine de nazik tutumları dolayısıyla çok teşekkür ederiz.İyi ki gözü kapalı guvenebileceğimiz bir doktor ablamız var artık ? Saygilarimla
Salihli’mizin nadide hastanesi.. gerçekten ilçemiz adına çok donanımlı bir sağlık merkezi..Uzman hocaları ve güler yüzlü personeliyle her daim ilk adresim.. Kbb Uzmanı Muhammet Yeniay’ a bademcik ameliyatı oldum. O zorlu süreci kendisinin başarılı operasyonu sayesinde kolaylıkla atlattım.. Anestezi Uzmanından Kurumsal Pazarlama Müdürü Uçar Canıtez’ e kadar ameliyat sürecimde yanımda olan tüm personele şükranlarımı sunarım..
Doğru teşhis ile beni gereksiz ilaç kullanımı ve ileride çıkabilecek sorunlardan kurtaran doktoruma ve güler yüzlü personeline teşekkür ederim. Temizlik tertip düzen konusunda hassas davranan yöneticilerine ayrıca teşekkür ediyorum.
Gördüğüm en iyi hastanelerden biri, özellikle doktor Elvin beye annem için muayeneye gittik. Ilgisi alakasi ve verdiği tedavi ile annem şuan daha iyi durumda. Salihlide birçok hastaneye gitmemize rağmen şifa bulamamisti. Elvin bey gibi doktoru bünyenizde bulundurdugunuz için teşekkür ederim. Hastane temiz ve personel çok ilgili

Özel Salihli Can Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Salihli Can Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Avar Caddesi No:123 Salihli / MANİSA
Telefon :0 (236) 715 40 00 pbx

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir