81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Özel Mardin Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2009 yılında kurulan ve Mardin şehrinin ilk Özel Hastanesi olan Özel Mardin Park Hastanesi 130 yatak kapasitesi ve 323 personel ile hizmet vermektedir Sunduğu hizmetler ve profesyonel kadrosu sayesinde her sorunu ve problemi mükemmel şekilde çözüme kavuşturmaktadırlar.

Sünnet işlemleri için yüksek oranda tercih edile Özel Mardin Park Hastanesi hem uygun fiyatı hemde tecrübesi sayesinde hızlı ve etkili bir sünnet işlemini ortaya koymaktadır.

Sünnet işlemlerinde ve diğer işlemlerde olduğu gibi profesyonelliği her zaman ilk adımda tutan Özel Mardin Park Hastanesi ilgi ve alakanın yüksek olduğu nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Mardin Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Gerçekten kendini kanıtlamış bir hastane, Oğlumun sünnetini İsrafil hocam yaptı çok ilgili ve herşeyi en ince ayrıntısına kadar size söylüyor. İnsana çok değer veren ve ilgili bir kuruluş.
Oğlum Murat’ın sünnetini başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren Doktor Hüseyin Bağcıer’e teşekkür ve sevgilerimi sunarım.
Çok temiz ve konforlu bir yer özellikle bize karşı ilgi ve alakaları çok iyi tavsiye ederim iyi sağlıklı günler dilerim
Okadar güzel temiz bir hastane görmedim özelikle güler yüzlü çalışanlarıyla memnuniyet ile gidip tedavi olup gelişim en büyük ilaç oldu bana iyiki varsın özel mardin park hastanesi

Özel Mardin Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Mardin Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: 13 Mart Mahallesi, Mardin Park Hastanesi, 47200 Yenişehir/Mardin
Telefon: +90(482) 212 84 68
Telefon2: +90 (482) 213 74 03

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir