Özel Mardin Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

2009 yılında kurulan ve Mardin şehrinin ilk Özel Hastanesi olan Özel Mardin Park Hastanesi 130 yatak kapasitesi ve 323 personel ile hizmet vermektedir Sunduğu hizmetler ve profesyonel kadrosu sayesinde her sorunu ve problemi mükemmel şekilde çözüme kavuşturmaktadırlar.

Sünnet işlemleri için yüksek oranda tercih edile Özel Mardin Park Hastanesi hem uygun fiyatı hemde tecrübesi sayesinde hızlı ve etkili bir sünnet işlemini ortaya koymaktadır.

Sünnet işlemlerinde ve diğer işlemlerde olduğu gibi profesyonelliği her zaman ilk adımda tutan Özel Mardin Park Hastanesi ilgi ve alakanın yüksek olduğu nadir hastanelerden biri olmaktadır.

Özel Mardin Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Gerçekten kendini kanıtlamış bir hastane, Oğlumun sünnetini İsrafil hocam yaptı çok ilgili ve herşeyi en ince ayrıntısına kadar size söylüyor. İnsana çok değer veren ve ilgili bir kuruluş.
Oğlum Murat’ın sünnetini başarılı bir ameliyatla gerçekleştiren Doktor Hüseyin Bağcıer’e teşekkür ve sevgilerimi sunarım.
Çok temiz ve konforlu bir yer özellikle bize karşı ilgi ve alakaları çok iyi tavsiye ederim iyi sağlıklı günler dilerim
Okadar güzel temiz bir hastane görmedim özelikle güler yüzlü çalışanlarıyla memnuniyet ile gidip tedavi olup gelişim en büyük ilaç oldu bana iyiki varsın özel mardin park hastanesi

Özel Mardin Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Mardin Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres: 13 Mart Mahallesi, Mardin Park Hastanesi, 47200 Yenişehir/Mardin
Telefon: +90(482) 212 84 68
Telefon2: +90 (482) 213 74 03

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir