Özel Malatya Park Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

1999 yılından beridir Malatya’da profesyonel sağlık alanında hizmet veren ve alanında uzman doktorlar ile çalışan Özel Malatya Park Hastanesi sünnet işlemleri için tercih edilen hastanelerden biri olmaktadır. Alanında uzman üroloji doktoru ile hizmet veren Özel Malatya Park Hospital Hastanesi yenidoğan sünnet işlemi, çocuk sünnet işlemi, bebek sünnet işlemi ve erişkin sünnet işlemlerinde hizmet vermektedir.

Hastanenin birbirinden temiz ve hijyenik olması, bina yapısının oldukça anlaşılabilir ve konum olarakta merkezi bir yerde bulunmasından kaynaklı tercih edilen Özel Malatya Park Hastanesi sibir kaç adet tedavi yorumu şöyle;

Malatya Özel Park Hospital Hastanesi Tedavi Yorumları

varikosel şikayeti ile gittiğim Üroloji Doktoru Hüseyin Bey sağolsun bizi aydınlattı. çok hızlı bir şekilde tahlillerimi yaptı ve Korkacak bir durum olmaması beni mutlu etti.
Üroloji doktoru Hüseyin Beye gittik. Çok ilgili ve bilgili bir hekim. Böbrek taşımı ameliyatla aldı ve ertesi gün taburcu oldum. Taşlarımdan kurtardığı için çok mutluyum. Bence işlerin hızlı yürüdüğü güzel bir hastane.
Hastane vedahi personeli takdir ediyorum ben İzmir’den geldim oğlum burda mide ameliyatı oldu Sayın Op.DR Uğur yaşar hocam başta olmak üzere tüm personel ve çalışan ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Çocuk doktoru Gamze hanım çok ilgiliydi müşahadede olan bayan da çok ilgiliydi teşekkür ederiz.
Acil çalışanları ilgileniyor Bilhassa acildeki doktor hasan beyin vakaya bakış açış açısı gayet profesyonelce

Malatya Özel Park Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Malatya Özel Park Hospital Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Fırat Mah. Şefik Tugay Cad. No:15 Battalgazi, Malatya
Telefon: 0422 325 50 50

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir