Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi sünnet işlemleri için tercih edebileceğiniz alanında uzman doktora ev sahipliği yapmaktadır. Yenidoğan sünnet işlemi, çocuk sünnet işlemi ve bebek sünnet işlemlerinde güzel ve deneyim sahibi olan üroloji doktoru sayesinde problemsiz bir sünnet sunmaktadır.

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi kurulduğu ilk günden beridir yüksek oranda tercih sebebi olan hastanelerden biri olmaktadır. Hemen her alanda deneyimli doktorları, uzman sağlık çalışanları ile hizmet vermektedir.

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Hastane gayet güzel ve de tam teşekküllü bence . Öncelikle bu açıdan takdir ederim . Doktorlarda gayet Güler yüzlü bu yüzden de teşekkür ederim vede hastalarla gayet güzel ilgileniliyor..
Mrb 03.06.2020 amaliyat oldum Genel Cerrahi bolumunde gercekten cok ilgili guler yuzlu sıcak kanli personel ellerinden gelenin fazlasini yapmak icin hep bir caba icindeler
İlgi alaka 10 numara doktorum Günhan dilber hafife alınmayacak ameliyatlar yapıyormuş 7 ocakta buna şahit oldum total kalça protezi ameliyatından çıktıktan 24 saat sonra walker ile yürümeye 4.cü gün sonunda ise normal yürümeye başladım
Güler yüzlü samimi bilgili doktor ve çalışma ekibi var. Teşekkür ederim. Allah yar ve Yardımcıları olsun. İş ve işlemleri aynı gün sonuçlandırmak için bizim gibi ilçeden gidip gelenler için iyi oluyor her branşta kaliteli doktorları var. Hisarcık ve Emetten servisleri mevcut kimsesiz ve yaşlı insanların rahatça kullanabileceği bir kolaylık sunuyor.

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Kütahya Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Ali Paşa Mah, Fatih Sultan Mehmet Blv. No:9, 43020 Kütahya Merkez/Kütahya
TELEFON: +90 274 226 42 42

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir