Özel Kudret İnternational Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara’nın Maltepe bölgesinde yer alan ve  profesyonel doktor ve çalışan kadrosu ile karşımıza çıkan özel Kudret İnternational hastanesi mükemmel bir doktor kadrosu ile hizmet vermektedir. Üroloji bölümünde Profesör doktorlar ile hizmet veren Maltepe Özel Kudret Hastanesi mükemmeliyeti arayanlar için bir numaralı isim diyebiliriz. Aynı zamanda sünnet işlemlerinde mükemmel sonuçlar ile karşımıza çıkan ve adından oldukça güzel yorumlar duyduğumuz Profesör doktorumuz ile güzel sonuçlar sizi beklemektedir. Ankara Özel Kudret Hospital Sünnet Fiyatları şöyle;

Ankara Özel Kudret Hastanesi Tedavi Yorumları

Hastanenize rahatsızlığımı dört yıldır takip eden saygıdeğer doktorum Prof. Dr. İbrahim Akkurt için geldim. Yine herzaman ki gibi bütün nezaketi ile muayenemi yaptı tetkikler yaptırıp inceledi. Kendisine minnettarım. Gönül rahatlığı ile evime döndüm. Kudret Hastanesi bu kadar donanımlı aynı zamandada bu kadar hastasıyla ilğili bir hocayı bünyesinde tutabildiği için çok şanslı. Ayrıca işlemleri i yapan arkadaşlarda çok kibardı. Teşekkür ederim.
Çok güzel temiz hijyen hemşireler fedakar çalışıyor teşekkürler tüm hastane yetkillilerine Allah kolaylık sağlık ve başarılar versin.
3. Katta çalışan hemşire hanımlar, ebe hanım, doktorlarımız hastalarla çok ilgiliydi, iletişimleri çok güzeldi, hastamız için ellerinden geleni yaptılar. Teşekkürlerimizi sunarız. Özel Kudret International Hastanesini tercih etmenizi tavsiye ederiz.
Başta serdar bey genel müdür pelin hanim .koray bey bütün doktorları ve çalışan tum personelleri guleryuzlu ve tam tesekkulu bir hastane gonul rahatligiyla gideceğiniz bir hastane .teşekkürler KUDRET INTERNATİONAL

Özel Kudret İnternational Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ankara Özel Kudret İnternational Hospital İletişim Adresi

Adres: GMK Bulvarı No:81 Maltepe/Ankara
Telefon: 444 44 10

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir