Özel Körfez Marmara Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli Körfez ilçesinde yer alan Özel Marmara Körfez Hastanesi 7.500 metrekare kapalı alan üzerinde kurulmuş 6 katlı binasında, 39 yataklı servisi, 20 yataklı erişkin yoğun bakımı ve 20 adet kuvöz ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda hastanede 4 adet ameliyathane ve 2 adet doğumhane bulunmaktadır.

Özel Körfez Marmara Hastanesi profesyonel anlamda hizmet veren bir hastane olmakla birlikte, çocuğunuzun sünnet işlemleri için mükemmel bir şekilde hizmet veren doktor kadrosuna sahiptir. Sünnet işleminin en profesyonel bir biçimde kolay ve acısız bir şekilde gerçekleştirerek taburcu işlemlerini yapmaktadır.

Özel Körfez Marmara Hastanesi Tedavi Yorumları

Özel bir hastanede en önemli şey doktorların kalitesidir. Marmara hastanesi bu açıdan 10 üzerinden 10 alır. Çeşitli branşlarda pek çok doktora işim düştü, hepsi sağolsunlar mükemmel ilgilendiler. Bu hastaneyi kesinlikle tavsiye ederim.
Açıldığından beri sağlıkla ilgili tüm işlerimi bu hastanede hallederim. Asla diğer bazı özel hastaneler gibi para odaklı çalışmıyorlar. Halden anlıyorlar. Doktorları çok ilgili ve tecrübeli. Tavsiye ederim. Memnun kalırsınız.
Hastalarıyla çok güzel ilgilenen onlara değer veren onları başından savmayan yapacağı ameliyatları hastalarının anlayacağı şekilde bıkmadan usanmadan izah eden mükemmel bir doktor HASAN GÜZ Hocama sonsuz teşekkür ederim🙏🙏🙏🙏
Korfes marmara hast uroloji hocam kazim cimen beye damadim bulldu idrar kesesinde tumor vardi allah razi olsun uc defa operasyonla tumoru temizledi ve agrilarim en az olmasi icin elinden gelen ozeni gosterddi ustelik hemsireleri. Olsun operasyoda yardimci olan kardesimizde insancil davranip ilgileniyor burdan vesilen olan damadima kazim hocama ve ekibine cok tesekkur ederim saygilar ALI NEMUTLU AYDIN

Özel Körfez Marmara Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Körfez Marmara Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Güney Mah. Albay Sok. No:7 KÖRFEZ / KOCAELİ
Telefon: 444 9 564
Telefon: 0262 526 30 30

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir