Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaeli İzmit’te 2001 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Özel Akademi Hastanesi 24 branşta 40 hekim ile hizmet vermektedir. 12.500 metrekare kapalı alanda hizmet veren bu hastane 114 yatak kapasitesi mevcuttur.

Sünnet işlemlerinde oldukça başarılı ve deneyimli Üroloji Doktoruna ev sahipliği yapan bu hastanede olumsuzluk ve problemlerin en güzel şekilde çözüme kavuştuğunu bildirmek isteriz.

Yenidoğan Sünnetinin yanında, bebek sünneti ve çocuk sünneti gibi işlemlerininde sorunsuz ve mükemmel bir şekilde yapılmaktadır. Hastane çalışanları personelleri olsun hepsi tek tek konularda başarılı ve ilgili bir kadroya sahip bulunmaktadır.

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Tedavi Yorumları

Üroloji doktoru Turgay Gülerek geldik ve çöl memnun kaldık.cok guleryuzlu ve ilgili bir doktor.
Çok başarılı dalında şimdi kadar gittiğimiz bir çok doktordan çok daha iyi olduğunu düşünüyorum.Oğlumun yumurtalığı yukarıda idi.Bunun için bir operasyon geçirdi ve sünnet oldu.Her iki cerrahi işlemde de çok başarılı geçti.Kendisine çok teşekkür ederim.
Hastasıyla ilgili,tedavisiyle ilgili sürekli takip etti.Ciddi anlamda kendisinden çok memnun kaldım Allah razı olsun. Alllah ellerine,gözlerine kuvvet versin daha bir çok insan şifa bulmasına sebep olsun.
Hastanenizde gecirmis oldugum gerek ameliyat oncesi tedavimde ve sonrasinda her tur destegini esirgemeyen basta genel cerahi doktorunuz Doc.Dr.Çağrı Tiryaki hocama ameliyat ekibine agrilarimiza neredeyse ortak olan varliklarini her zaman yanimizda hissettiren hemsire ve hemsir kardeslerimize ozellikle Dilberay hemsireye Enver kardesime hasta haklarindan Ebru hanima tedavim surecinde gosterdikleri yardimlar ve kolayliklar icin herkesin huzurunda tesekkur etmek istiyorum…
Hasta kabulden itibaren başlayıp taburcu olana kadar geçen süreçte her an yanımızda bulunan güler yüzlü ve deneyimli personele ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Kocaeli Akademi Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: (0262) 300 41 41
Adres: D-100 Karayolu No:22-24 Yahya Kaptan Durağı
Ovacık Mah. Başiskele / Kocaeli

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir