Özel Gebze Merkez Hastanesi Sünnet Fiyatları

Kocaelinin Gebze ilçesinde faaliyet gösteren Özel Gebze Merkez Hastanesi 45 Doktor 52 Hasta Yatağı ve 320 personeli ile kesintisiz bir hizmet sunmaktadır. Özel Gebze Merkez Hastanesi merkezi konumu sayesinde oldukça rağbet görmekle birlikte, profesyonel doktor kadrosu sayesinde çözüm odaklı yaklaşımları ile güzel biz hizmeti sizlere sunmaktadır.

Sünnet işlemleri için tercih edilen hastanelerden biri olan aynı zamanda alanında uzman üroloji doktoruna ev sahipliği yapan bu hastanede sünnet işlemleri bir hayli kolay ve rahat geçmektedir. Aynı gün taburcu edilip normal yaşantısına dönülmektedir.

Özel Merkez Hastanesi Tedavi Yorumları

Öncelikle teşekkür ederek başlamak istiyorum, Dr Koray beye oğlumu sünnet ettirdim ve çok memnun kaldım, hiç sorun yaşamadık normal hayatımıza devam ettik taburculuk sonrası Hemşire hanım damaryolunu tek seferde açtı ve bu korkumuzu da yendi Ekibiniz çok iyi, iyi çalışmalar 🙂
Sayın Prof Dr Güven beyi tanıdığıma çok memnunum ,haftaya ameliyatım var ve içim çok rahat hiç korkmuyorum,Allah ona sağlık versin inşallah.Görüşürüz.
Harika bir hastane giriş yaptığınız dakikadan taburcu olduğunuz dakikaya kadar asla ilgi ve alakalarını eksik etmiyorlar. Sonuçlar çok hızlı çıkıyor ve çok güler yüzle sabırla sonuçlarınızı teslim ediyorlar. Satın alma kısmına gittiğinizde kaliteyi satın aldığınızı atmosferden bile anlıyorsunuz insan konfora alışıp bir daha ameliyat olmak istiyor. Burada ameliyat olmadan kendinize ben ameliyat oldum demeyin..
Gebze nin en bilindik sapağındaki hastane. Oturmuş bir yapısı ve tecrübeli doktorları bulunuyor. Kapısında taksi durağı var taksi ile gelip dönmek de kolay. Mustafa paşa cami yanında.
Acil servise geldim acilde Büşra Hanımından çok memnun kaldım Güler yüzlü nazik kendisinin her konuda yardımcı olması bizleri çok mutlu etti önce Merkez hastanesine böyle bir çalışanı olduğu için teşekkür ediyorum ilgisinden dolayıda Büşra Hanıma teşekkür ederim
Üroloji bolumunden guven hocamıza tesekurler imi sunarım cocukların sunnetını tecrube lı hocamız cok guzel sekılde yaptı hastanedeki butun calısanlarada ayriyeten tesekur ediyorum ilgılerınden dolayı

Özel Gebze Merkez Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Merkez Hastanesi İletişim Adresi

Telefon Numaramız : 444 64 41
Adresimiz : Güzeller Mah. Yeni Bağdat Cad. No. 583 PK: 41400 Gebze-Kocaeli

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir