81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Anadolu hastanesi bünyesinde yer alan Özel Ereğli Anadolu Hastanesi hizmet ve hasta odaklı yaklaşımı sayesinde hemen hemen herkes tarafından sevilen bir hastahane olmaktadır. 9.000 metrekare kapalı alan üzerinde kurulu olan ve 30 adet doktor ile hizmet veren Özel Ereğli Anadolu Hastanesi toplamda 87 yatak kapasitesine sahip bir özel hastahane olmaktadır. Özel Ereğli Anadolu Hastanesinde sünnet yapmak isteyen aileler için ortalama sünnet fiyatları ise şöyle;

 

Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Tedavi Yorumları

Radyoloji bölümündeki tuğçe karapınar hanıma çok teşekkür ederim.Yardımları ve güler yüzü için anadolu hastanelerin böyle çalışma arkadaşlarına sahip olması sağlığımızın şu günlerde böyle güzel çalışan insanlara emanet olması çok onur verici ve gururlandırıcı yoğunluğa rağmen her tarafa koşuşturması ve herkesle ilgilenmesi başarı ve sağlık getiriyor.Başarılarınında devamını diliyorum.
Doktorumuz Gökçe hanım ve hemşirelerinize çok teşekkür ederim hastamla çok iyi şekilde ilgilendikleri için çok teşekkür ederim
Doktorum ve sekreterinden çok memnunum. Hastane ile ilgili ise iki kere doğum gerçekleştirdim. Odalarda hijyen yoktu. Söylemeyle gelip temizliyorlar.. Daha iyi ve konforlu olabilir. Adının hakkını vermiyor temizlik bakımından.. Emin bey ve sekreterine teşekkür ederim. Çok ilgili ve alakalılar..

Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Sünnet Fiyatları

Zonguldak Özel Ereğli Anadolu Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Müftü, Erdemir Cd. No:52, 67300 Ereğli/Zonguldak
Telefon : 444 50 58

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir