Özel Darıca Hospitalpark Hastanesi Sünnet Fiyatları

1997 yılında açılan ve 2013 yılında isminin Özel Hospitalpark Darıcı Hastanesi ismini alarak hizmet veren bir hastanedir. Hastanenin 20 hasta yatağı ile hizmet vermektedir. Üroloji bölümünün yer aldığı bu hastanede sünnet işleminde alanında uzman üroloji doktoru ile sünnet işlemi gerçekleştirilmektedir.

Sünnet işlemleri ve diğer işlemler için tercih edilen hastanelerden biri olan Özel Kocaeli Hospitalpark Hastanesi hepsi birbirinden değerli doktorlara ve sağlık personellerine ev sahipliği yapmaktadır. Alanında uzman olmasının yanında güleryüzlü ve iyi yaklaşımı ile memnuniyet oranının yüksek olduğu hastanelerden biri olmaktadır.

Darıca Hospitalpark Hastanesi Tedavi Yorumları

Eşimin sağlık sorunları için gittim. Gerek idari gerekse sağlık personelleri çok iyilerdi. Doktorları ve diğer çalışanları güleryüzlü ve donanımlı idiler. Gerekli müdahaleler yapıldı, hiç sorun yaşamadan ve memnun bir şekilde ayrıldık. Ben tavsiye ederim. Ve çok teşekkür ederim ??
Hastane çalışanları güleryüzlü ve ilgililer. Özellikle laboratuvar çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Çocuğumu ağlatmadan kan alabilen tek hastane oldu.
Harika bir hastane çok temiz ve herkes çok ilgili doktorlar ve hemşireler en ufak ayrıntıyı bile atlamıyorlar teşekkür ederim
Hastanenin hizmeti cok guzel.tum saglik ekibi cok alakadar.cok icten ilgileniyorlar.ayrica fiyatlar cok uygun.

Özel Darıca Hospitalpark Hastanesi Sünnet Fiyatları

Darıca Hospitalpark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Bayramoğlu Mah Fatih Sultan Mehmet Cad No :138 Bayramoğlu/Darıca/Kocaeli
Telefon: 444 3 703

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir