81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Özel Darıca Hospitalpark Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

1997 yılında açılan ve 2013 yılında isminin Özel Hospitalpark Darıcı Hastanesi ismini alarak hizmet veren bir hastanedir. Hastanenin 20 hasta yatağı ile hizmet vermektedir. Üroloji bölümünün yer aldığı bu hastanede sünnet işleminde alanında uzman üroloji doktoru ile sünnet işlemi gerçekleştirilmektedir.

Sünnet işlemleri ve diğer işlemler için tercih edilen hastanelerden biri olan Özel Kocaeli Hospitalpark Hastanesi hepsi birbirinden değerli doktorlara ve sağlık personellerine ev sahipliği yapmaktadır. Alanında uzman olmasının yanında güleryüzlü ve iyi yaklaşımı ile memnuniyet oranının yüksek olduğu hastanelerden biri olmaktadır.

Darıca Hospitalpark Hastanesi Tedavi Yorumları

Eşimin sağlık sorunları için gittim. Gerek idari gerekse sağlık personelleri çok iyilerdi. Doktorları ve diğer çalışanları güleryüzlü ve donanımlı idiler. Gerekli müdahaleler yapıldı, hiç sorun yaşamadan ve memnun bir şekilde ayrıldık. Ben tavsiye ederim. Ve çok teşekkür ederim 💕💕
Hastane çalışanları güleryüzlü ve ilgililer. Özellikle laboratuvar çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Çocuğumu ağlatmadan kan alabilen tek hastane oldu.
Harika bir hastane çok temiz ve herkes çok ilgili doktorlar ve hemşireler en ufak ayrıntıyı bile atlamıyorlar teşekkür ederim
Hastanenin hizmeti cok guzel.tum saglik ekibi cok alakadar.cok icten ilgileniyorlar.ayrica fiyatlar cok uygun.

Özel Darıca Hospitalpark Hastanesi Sünnet Fiyatları

Darıca Hospitalpark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Bayramoğlu Mah Fatih Sultan Mehmet Cad No :138 Bayramoğlu/Darıca/Kocaeli
Telefon: 444 3 703

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir