81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2015 yılından günümüze kadar hizmet veren, Özel Çankaya Yaşam Hastanesi, Çankaya bölgesinde yer almaktadır.  22 yatak kapasiteli hastanenin aynı zamanda işinde uzman Üroloji doktorları sayesinde sünnet işlemleri kolaylıkla ve güzellikle yapılmaktadır. Yenidoğan sünnetinin yanında, çocuk sünneti yapılmaktadır. Yenidoğan sünnetin hızlı iyileşmesinden kaynaklı olarak yenidoğan bebeklerin sünnet edilmesi daha avantajlı hale gelmektedir.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Müşteri Yorumları

Böbrek taşı rahatsızlığım nedeniyle Üroloji Uzmanı Tahir Zengin hocamıza geldim benimle çok güzel ilgilendi çok içten bir hoca başarılı bir ameliyat geçirdim kendisine ve 3. katta yattığım sürece beni en güzel şekilde ağırlayan hemşire ve temizlik personellerinize teşekkür ederim.
Hastanenize ilk defa geldim ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Üroloji bölümünden Tahir Zengin Beye hastasına olan yaklaşımından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
Üroloji Operatör Dr. Sn. Tahir Zengin Prof dr. Remzi Sağlam,,Operatör dr.Nida Zafer Tokatlı,Prof dr Sümer Baltacı. Tüm ekip ,Son derece titiz ve hastası ile ilgili.Kendilerine burada tekrar teşekkür ediyorum.
İki kez acilden giriş yaptık herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Fiyatlar bence uygun. Önünde büyük bir otoparkı var. Çankaya bölgesinde ikamet edenler için ideal bir konumda. Çalışanlar kibar ve ilgililer.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Birlik Mahallesi Şehit Kurbani Akboğa Sokak (Eski 4.cadde) No:26 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 496 5151

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir