Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Sünnet Fiyatları

2015 yılından günümüze kadar hizmet veren, Özel Çankaya Yaşam Hastanesi, Çankaya bölgesinde yer almaktadır.  22 yatak kapasiteli hastanenin aynı zamanda işinde uzman Üroloji doktorları sayesinde sünnet işlemleri kolaylıkla ve güzellikle yapılmaktadır. Yenidoğan sünnetinin yanında, çocuk sünneti yapılmaktadır. Yenidoğan sünnetin hızlı iyileşmesinden kaynaklı olarak yenidoğan bebeklerin sünnet edilmesi daha avantajlı hale gelmektedir.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Müşteri Yorumları

Böbrek taşı rahatsızlığım nedeniyle Üroloji Uzmanı Tahir Zengin hocamıza geldim benimle çok güzel ilgilendi çok içten bir hoca başarılı bir ameliyat geçirdim kendisine ve 3. katta yattığım sürece beni en güzel şekilde ağırlayan hemşire ve temizlik personellerinize teşekkür ederim.
Hastanenize ilk defa geldim ve aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Üroloji bölümünden Tahir Zengin Beye hastasına olan yaklaşımından ve ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.
Üroloji Operatör Dr. Sn. Tahir Zengin Prof dr. Remzi Sağlam,,Operatör dr.Nida Zafer Tokatlı,Prof dr Sümer Baltacı. Tüm ekip ,Son derece titiz ve hastası ile ilgili.Kendilerine burada tekrar teşekkür ediyorum.
İki kez acilden giriş yaptık herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Fiyatlar bence uygun. Önünde büyük bir otoparkı var. Çankaya bölgesinde ikamet edenler için ideal bir konumda. Çalışanlar kibar ve ilgililer.

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Çankaya Yaşam Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Birlik Mahallesi Şehit Kurbani Akboğa Sokak (Eski 4.cadde) No:26 Çankaya/Ankara
Telefon : (0312) 496 5151

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir