Özel Bingöl Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bingöl şehrinin tek Özel Hastanesi olma niteliğini elinde bulunduran ve hemen hemen her alanda hizmet veren Özel Bingöl Hastanesi Sünnet yaptırmak isteyen aileler için işinde uzman Operatör Doktorlar tarafından kontrol edilmekte ve işlemler yapılmaktadır. Her bölümde işinde uzman doktorlar ile çalışan Özel Bingöl Hastanesi 5 yıldızlı bir otel konforu sunmayı hedeflemektedir.

 

Özel Bingöl Hastanesi Tedavi Olanların Yorumları

5 yıldız, hastane koşulları için değil sadece göz doktoru Sinan Bey için. Sinan Beye randevuyla gittim bi kaç kez , bekletmediği gibi gayet ilgili ve bütün aklıma takılanlara güler yüzle uzun uzun cevap verdi. Diger hastaları bi an önce almak için apar topar bakıp göndermiyor. Böyle bir özel hastanede özel muamele görebileceğiniz tek doktor diyebilirim.
🩺🧿Özel Bingöl Hastanesi🧿,🩺 Sağlık alanında uzun yılların da verdiği tecrübe ile kendi alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli, kaliteli uzman doktor ve değerli, güler yüzlü sağlık ekibiyle tüm zamanlarda büyük bir başarıya imza atmıştır. 🩺Özel Bingöl Hastanesini, insan hayatına verdiği önem ile birlikte sevgi, saygı, hoşgörü ve güveni ilke edinerek bu takdire ve övgüye değer HİZMET POLİTİKALARINDAN dolayı kendilerini tebrik eder ve başarılarının daim olmasını dilerim…
İlhan hoca, Bingöl için nimet bir doktor. Bir insan bakarak bile insanın derdini anlayabilir mi ilhan hoca anlar. Özel hastane şirin ortamı ilgili doktorları ile harika bir yer. Oktay hoca mükkemel bir diş doktoru, ilgisi alakası filan süper. Göz doktoru Sinan hoca da, gittiğim her doktordan çok memnun kaldım. İlgili alakalı personeline de ayrıca teşekkürler.
Çok kaliteli hekimlerle ve güler yüzlü personelleri ile hizmet vermeye devam eden bir sağlık kuruluşu.

Özel Bingöl Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Bingöl Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0426 215 00 54 ——— 0426 214 30 42 (FAX)
Adres: İnönü Mah, Kültür Cd., 12000 Merkez/Bingöl

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir