81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Özel Batman Dünya Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2007 yılından berisidir Batman’da hizmet veren Özel Batman Dünya Hastanesi Avrupa standartlarında verdiği hizmet ile mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. 16.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Özel Dünya Hastanesi 252 hasta yatağına sahiptir. 45 hekim ve 600 civarı personeli ile mükemmel bir hizmet arayanlar için bir numaralı hastahane olmaktadır. Sünnet yaptırmak isteyenler için bulunmaz bir hastahane olan Özel Batman Dünya Hastanesi yenilikçi yapısıyla her zaman gelişmeye ve teknolojiyle hizmet vermektedir.

 

Özel Batman Dünya Hastanesi Tedavi Yorumları

Sağlığınızı düşünüyorsanız ugrayabileceginiz tek adres ortopedi iç hastalıkları kardiyoloji üroloji kadın doğum adan şeye hastalıkla ilgili tüm branşlar burda temiz ortam ve en doğru tedavi yöntemleri sağlığın merkezi ………..
Is kazasi sonucu orda yattim ameliyat oldum ozellikle doktorum İdrak hoca basta olmak ozere tum personele cok tesekur ederim abartmadan soyluyorum İdrak hoca olmasa suan sagligima bu şekilde hizli kavusamazdim kendisine cok tesekur ederim isinde bir numara cok sagolun Dunya Hastenesi ve onun personelleri
Çok mükemmel bir hastanede batman da böyle güzel bir hizmeti bize sunan öncelikle yönetim kuruluna kalp damar cerrahisi dr. Rafet tok sonra tüm hekim ve hastane çalışanlarına teşekkür ederim

Özel Batman Dünya Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Batman Dünya Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Çamlıtepe Mahallesi, T.P.A.O Bulvarı No:184 Merkez/Batman
Telefon: 444 99 72

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir