Özel Aktif Kocaeli Hastanesi Sünnet Fiyatları

2002 yılından beridir aktif olarak hizmet veren Özel Aktif Kocaeli Hastanesi, hepsi alanında uzman isimlerin yer aldığı doktor kadrosu sayesinde beğenilen ve memnun kalınan hekimlerden olmaktadır. 75 yatak kapasitesine sahip bu hastanede sünnet işlemleri için alanında uzman bir isim tarafından yapılmaktadır.

Yenidoğan sünnetini, bebek sünneti ve çocuk sünneti işlemlerinde tercih sebebi olan bu hastanede oldukça beğenilen ve memnun kalınan doktor kadrosuna sahip bir hastane olmaktadır.

Özel Aktif Kocaeli Hastanesi Tedavi Yorumları

Oğlumun sünneti için gittik çok ilgilendi ve gereken açıklamaları yaptı kendi için rahat olanı değil onun için iyi olanı tavsiye etti, oğlumun sünneti çok başarılı geçti, eğer çocuğunuzun sünneti için hekim arıyorsanız hiç düşünmeden gidebilirsiniz. Güler yüzlü ve alçak gônüllü bir hekim.
Doktorlarım Hakkı Yarar, Yusuf Hançerli ve Mehmet Gündüz harikalar. Hepsi son derece ilgililer. Muayene sonrasında da hastalarını ilgiyle takip ediyorlar. Hastanenin hizmet kalitesi ve personellerin hastaya yaklaşımı da oldukça başarılı.
Hastnede yoğun bakimda kaldığım süre içinde bana yardımcı olan tüm doktor, hemşire ve diğer çalışanlara çok teşekkür ederim. Gerçekten benimle yakindan ilgilendiler.
Özel hastaneler arasında iyi bir hastane. Özellikle dahiliye birimi doktorları çok iyi Dr. Yusuf Hançerli ‘yi tavsiye ederim. Genç ama ilgili ve detaycı bir doktor. 👍
Hastaneye ilk defa gittik ilk başta biraz tereddüt etmiştik açıkçası ama şuanda iyiki gitmişiz dediğim ilk hastane ilgi ve alâka çok güzeldi hele 2.katta bulunan bütün hemşirelerden allah razı olsun insana bu kadar değer verip işini severek yapan kişilerle dolu

Özel Aktif Kocaeli Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Aktif Kocaeli Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Yeniköy Merkez Mah. , Mine Çiçeği Sok. No: 6 Başiskele Merkez / Kocaeli
Telefon: +90 262 323 02 02

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir