Özel Akhisar Mavi Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Manisanın Akhisarilçesinde kurulduğu ilk günden beridir yoğun ilgi gören bir hastane olan Özel Akhisar Mavi Hospital Hastanesi 9000 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 120 adet hasta yatağına sahip olan bu hastanede 3 adet ameliyathane ve 2 adet doğumhane bulunmaktadır.  Alanında hepsi uzmanlaşmış doktor kadrosu ve 25 adet doktor kadrosu ile her problemde yanınızda yer almaktadır. 240’i aşan personel kadrosu sayesinde oğlunuzun sünnet işlemlerinde hem pratik hem hızlı ve hemde deneyimli eller aracılığıyla sorunsuz problemsiz geçmesine olanak sağlanmaktadır.

Sünnet işlemleri için tercih edilen bir hastane olan Özel Akhisar Hastanesi Mavi Hospital ailenizin hastanesi olmaktadır.

Özel Akhisar Mavi Hastanesi Tedavi Yorumları

Oncelikle bir İzmirli olarak bu hastaneyi tercih etmemin sebebi Radyoloji uzmanı Dr. Mehmet Beydir. Kendisi alanında çok başarılı, disiplinli bir doktor. Bütün korku ve tedirginliğinizi ilk saniyelerde alıp götürmekte. Her zaman korkarak gittiğim meme ultrasonuma artık korkmayarak kendisi sayesinde rahatça gidiyorum. İzmire uzak bir hastane olsa da düşünmeden gitmemi sağlayan tek doktor ??
Gerçekten Güler yüzlü hemşireler dost canlısı doktorlar hijeynik ortam özellikle sayın Hüseyin ELMACI Hocama tüm hastalara olduğu gibi, bizede yakın ilgi ve alakadarlarından dolayı teşekkür ederim saygılarımla.
Merhaba yoğun bakım ünitesinde çalışan personel sadık bey selçuk bey güven bey giriş bölümün de duran personelin ilgisi ve güler yüzlü olmasından dolayı çok teşekkür ederim.başarılarının devamını dilerim. Tüm hastanelerin böyle personele ihtiyacı var sonsuz teşekkürler.
izmirde oturuyorum özel Akhisar hastanesinde 10.10.2019 petşembe günü göz amaliyatı oldum doktorum sinan beye çooook teşekkür ederim dünyam aydınlandı görüyorum çok memnun kaldım iyi ki varsınız

Özel Akhisar Mavi Hospital Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Akhisar Mavi Hastanesi İletişim Adresi

Telefon: 0236 404 0 404

Adres: Kethüda Mh. 374 Sk. No: 2 Akhisar / Manisa

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir