Özel Adıyaman Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Dünya standartlarında sağlık hizmeti sunmayı hedefleyen ve başaranda Park Hospital hastanesi 2005 yılından beridir Adıyaman şehrinde hizmet vermektedir. Adıyaman şehrinin ilk özel hastanesi olma ünvanınıda elinde bulunduran Park Hospital sünnet işlemlerindede oldukça rağbet görülen hastanelerden biri olmaktadır. Güleryüzlü ekibi ve profesyonel doktor kadrosu ile sünnet işlemleri oldukça kolay, ağrısız ve rahat geçmektedir. Teknolojik gelişmeleri ve sağlıktaki gelişmeleri yakından takip ederek tedavi imkanları sunan Özel Adıyaman Park Hastanesi her türlü tanı ve tedavi ile sizin yanınızda olmaktadır.

 

Özel Adıyaman Park Hastanesi Müşteri Yorumları

Hastanedeki doktorlar çok iyi,hepsi ilgili insanlar çok güzel bi hastane allah şifa versin.
dıyamanın urfa tarafında çakal çayını geçtikten hemen sonra sağ tarafta bulunan bir özel hastane, gayet temiz ve hijyenik buldum ve benim dikkatimi çeken başka bişey ki bence tüm hastanelerde olması gerekiyor kapıda doktorun fotoğrafı ve ne gibi vakalara müdahale ettiğini özetleyen açıklamalar mevcut hasta az da olsa doktorunu tanımış olarak tedavi sürecine başlamış oluyor.
Aslında bu hastaneler Adıyaman için sosyolojik bir degişim. Halk özel hastane ve özel hizmeti tanıdı. Yıllarca devlet hastanelerinde veya sağlık ocaklarında büyük zorluklar yaşayan hatta biraz da itilip kalkılan bölge halkı hizmet gördü. Ancak özellikle SGK ile anlaşma nedeniyle bu hastaneler sağlık ocağı gibi çalışıyor. Part Hospital yine de en iyilerinden diyebiliriz. Özellikle temizlik konusunda iyi. Doktor kalitesi gece acilde biraz daha arttırılması lazım.
Temiz,hastalara guleryuzlu doktorlar mevcut.Fazlaca kişide gelmekte hastaneye.

Özel Adıyaman Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Adıyaman Park Hospital İletişim Adresi

ADRES:  Yeni Sanayi Mahallesi 2819 Sk. No:13  MERKEZ / ADIYAMAN

TELEFON: 0 416 216 60 90 ÇAĞRI MERKEZİ : 444 75 02

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir