81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Özel Adana Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

1998 yılında beri Adana şehrinde hizmet veren ve oldukça verdiği hizmet ile müşteri memnuniyeti ön planda tutan Özel Adana Hastanesi 59 uzman doktor kadrosu ile Adana şehrinde hizmet verilmektedir. Adana’da 153 yatak kapasiteli ve 13.000 metrekare alana kurulu Özel Adana hastanesi her konuda mükemmel hizmetler vermektedir.

Adana şehrinde sünnet yaptırmak isteyen ailelerin bir numaralı tercih noktası haline gelen ve teknolojinin olanaklarını mükemmel bir şekilde kullanan Özel Adana Hastanesi sünnet işlemi konusundada profesyonel bir kadro ile işlem yapmaktadır.  Çocuk Cerrahisi polikliniğinde doğumdan itibaren her türlü sünnet işlemini gerektiği gibi profesyonel ellerle yapmaktadırlar.

Özel Adana Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Adana Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Atatürk Cad. Büyükşehir Belediye Karşısı No: 23
Telefon: +90 (322) 459 22 22

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir