Osmaniye Özel Yenihayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye’de temizlik ve hijyenik olarak aklınıza gelen ilk hastane olma adını taşıyan ve oldukça güzel bakımlı bir hastahane olan Özel Yenihayat Hastanesi Sünnet yaptırmak isteyen ailelerin oldukça yüksek rağbet ettiği hastanelerden biri olmaktadır. 2007 yılında kurulan ve 143 yatak kapasitesine sahip olan Özel Yenihayat Hastanesi 5 ameliyathaneli büyük bir hastane olmaktadır. Sünnet işlemlerininde mükemmel bir şekilde yapıldığı Özel Yenihayat Hastanesinde Sünnet fiyatları şöyle;

 

Özel Yenihayat Hastanesi Tedavi Yorumları

Çok memnun kaldım tertemiz bir hastane burada verilen hizmet gerçekten titizlikle yapılmış yeni hayat Hastanesi’de tedavi gönül rahatlığıyla olabilirsiniz
Bu cevrede gerçekten güzel bir hastane tum bölümlerde personel cok iyi memnun kaldik , gerçekten öyle kaliteli ve iyi bir yer gidilebilir. ameliyat için de desteklenebilir ve gidilebilir aslında.
Anne tarafım Osmaniyeli beni Yeni Hayat hastahanesini o şekilde öğrendim, tüm sağlık sorunlarımızda ilk durağımız oldu çünkü gerçekten çok iyi ve ilgili hekimleri de personeli de. Bu yüzden tüm çalışanlara teşekkür ediyorum. Gördüğüm en iyi hastahane ve en iyi personele sahip.
Ben çok memnun kaldım. Kaliteli harika hastahane hoşuma gitti sevdim. Bence osmaniyenin en iyi hastanesi burasıdır. Doktorları baya iyi uzman işini iyi yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim. ?

Osmaniye Özel Yenihayat Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Yenihayat Hastanesi İletişim Adresi

Adres: M.Akif Ersoy Mah.  Atatürk Cad. No:477   OSMANİYE
Telefon: 0328 826 01 01
Telefon: 0545 826 0101

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir