Osmaniye Özel Sevgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye merkezde faaliyet gösteren ve 39 yatak kapasitesine sahip olan Osmaniye özel Sevgi hastanesi 5000 metre² kapalı alan üzerine kurulmuştur. İki ameliyathanesi, doğum hanesi, yoğun bakım üniteleri gibi modern tıp’ın gerektirdiği tüm hizmetleri vermektedir. Sünnet işlemleri için Osmaniye halkının oldukça rağbet gösterdiği özel Sevgi hastanesi sünnet fiyatları ile de oldukça cep dostu olmaktadır. NeSünnet işlemleri için Osmaniye halkının oldukça rağbet gösterdiği özel Sevgi hastanesi sünnet fiyatları ile de oldukça cep dostu olmaktadır.

 

Osmaniye Özel Sevgi Hastanesi Tedavi Yorumları

İlk kuruluşundan bu zamana kadar çok olumlu değişimler yaşadılar özellikle acil serviste aşırı kalabalık olmuyor, gelen hasta bekletilmiyor, personel işini bilen ilgili insanlar hijyenik ortam ben tavsiye ederim
Mustafa Güven gibi uzmana sahip olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Bilgi, ilgi ve deyim ile harika,doktor, harika beyin cerrahi uzmanı ..
Bugün aciline gittiğim ve son derece memnum kaldigim hastahane, doktorundan, hemşiresine, sağlık memurundan, hasta bakıcısına herkes çok ilgili ve kibardı. Kesinlikle tavsiye ederim ve çalışanlarına tekrardan teşekkür ederim.
Çok ilgililer ve hepsine çok teşekkür ediyorum. Doktorundan hemşiresine görevli personelinden güvenliğine herkes Annemin rahatsızlığında derhal ilgilenip çözüm ürettiler ve çok kısa sürede tedavisi yapıldı.

Osmaniye Özel Sevgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye Özel Sevgi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Raufbey Mahallesi Dr. Devlet Bahçeli Blv No:26/1, 80010 Osmaniye Merkez

Telefon: 328 400 00 01

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir