81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Osmaniye Özel Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

2007 yılında kurulan ve 2007 yılından günümüze kadar kesintisiz bir hizmet sunan Özel Park Hastanesi 75 yatak kapasitesine sahip bir hastahane olmaktadır. 3 ameliyathane ve 33 hekimle Osmaniye halkına kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veren Özel Osmaniye Park Hastanesi Osmaniye halkı tarafından oldukça tercih edilen hastane olmaktadır.

 

Osmaniye Özel Park Hastanesi Yorumları

Öncelikle aşırı hijyenik ve temiz bir hastane . Çarşafları tertemiz ben acil de yatarken daha kurutmadan yeni çıkan çarşafı verdiler. Personel sayısı gayet yeterli heran heryerden yardım alabiliyorsun. Diğer hastanelerde girmediğim bir şey daha dikkatimi çekti direkt maske veriyorlar. Acilden girdigim için pratisyen hekim HIDIR DOĞAN baktı bana çok ilgili ve kibar bir insandı gerçekten o yüzden ona çok teşekkür ederim aynı zamanda hemşireleri ve hasta bakıcıları da çok kibardı benimle en iyi şekilde ilgilendiler.
Benim 2 tane cocuğum bu hastanede dünyaya geldi memnun kaldık bir sıkıntı olmadı fiyatlar cok uygun
sn.genel cerrah Samet Kalender hocama ve ekibine rahatsizlığım ve ameliyat sürecinde göstermiş oldukları ilgi alaka güleryüzlü özveriye şahsım ve ailem adına sonsuz téşekkürlerimi sunarım iyiki varsınız

Osmaniye Özel Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye Özel Park Hastanesi İletişim Adresi

Adres : Alibeyli mah. Karaoğlanoğlu sk no :20 OSMANİYE/MERKEZ
Tel : 0328 813 47 00

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir