Osmaniye Özel İbni Sina Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye Merkezde hizmet veren ve 2005 yılından beridir kesintisiz hizmet anlayışı ile Osmaniye halkı ve çevre illerde yaşayanlar için bulunmaz bir hastahane konumunda yer almaktadır. 74 yatak kapasitesine sahip olmakla birlikte 4300 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir. 23 uzman hekim ve 5 pratisyen hekim ile hizmet veren Osmaniye Özel İbn-i Sina Hastanesi sünnet yaptırmak isteyen aileler için bir numaralı bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Osmaniye Özel İbni Sina Hastanesi Tedavi Yorumları

Sadece Osmaniye değil çoğu şehirdeki çoğu özel hastaneden çok çok iyi. Ekip başarılı personel samimi. Üstelik hiç bir tahlil ve çekim için başka yere gitmenize gerek yok hepsi burada mevcut. Tüm ekipmanları bir özel hastaneye göre çok kaliteli. Fiyatlara ise çok şaşırdım baya ucuz bence. Tavsiye ederim.
Osmaniyenin en başarılı özel hastanecilik hizmeti veriyor. Bu da talebi arttırıyor. Hasta yoğunluğu ve bekleme süresini arttırıyor. Kısa zamanda daha büyük bir sağlık kompleksine ulaşması gerekiyor
Biz mustafa fikri aksayın kızları olarak başta ortopedi doktoru alper bey ekibine katta. görevlerini itina ve güler yüzlü yaklaşımıyla bize kaldığımız sürece yardımcı olan hemşire ve temizlik personeline idari birim ve hasta yatışa sonsuz minattarlılarımızı sunar yardımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız saygılarımızla.

Osmaniye Özel İbni Sina Hastanesi Sünnet Fiyatları

Osmaniye Özel İbni Sina Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Mah. 7520 Sokak No:1  MERKEZ / OSMANİYE
Telefon: 0(328) 813 50 10
Telefon : 0 (328) 812 50 10

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir