81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Ordu Özel Umut Hastanesi Sünnet Fiyatları

Bu sayfa üzerinde yer alan yazılar, paylaşımlar, soru cevaplar ve yorumlar tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Hiçbir Hastanenin direk Sünnet Fiyatını yansıtmamaktadır. Sadece ortalama fiyatlar sunulmaktadır. Hiçbir Sağlık Hizmet Sağlayıcısını Tavsiye Etmemektedir. Hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmaz. Tanı ve tedavi için muhakkak ilgili uzmanlara başvurulmalıdır.

Ordu’nun ilk özel hastanesi olarak 2006 yılında açılan Özel Ordu umut hastanesi 65 yataklı normal servisi on yataklı genel yoğun bakım ünitesi ve üç ameliyathanesi ile hizmet vermektedir. Hizmet verdiği her alanda oldukça profesyonel ve mükemmel sonuçlar elde eden Özel Ordu Umut Hastanesi aynı zamanda sünnet işlemleri için de yüksek tercih sebebi olmaktadır. Sünnet işlemlerini işinde uzmanlaşmış doktor ekibine sahip olan Ordu Özel Hastanede kolay ve pratik bir sünnet işlemi sizi beklemektedir. Hemen hemen her alanda başarılı bir hastahane olan Özel Ordu Umut Hastanesi sünnet işlemlerindede tercih sebebi olmaktadır.

Ordu Özel Umut Hastanesi Tedavi Yorumları

Ordu Devlet Hastanesinin ilerisinde temiz modern güzel bir hastane… Doktorlar iyi… Kovid-19 tedbirleri güzel. Otoparkı var.
Çok güzel bir hastane herkese tavsiye ederim mete bey ve ercan beyden allah razı olsun babamı boyun fıtığından kurtardılar
Çok başarılı doktor ve tüm sağlık ekibine teşekkür ederim özelliklede genel cerrahi sayın ibrahim çağlayan şimşek doktoruma teşekkür ederim ağlayarak geldiğim hastaneden gülerek ayrılmak ayrı bir duyguydu ellerine sağlık hocam

Ordu Özel Umut Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ordu Özel Umut Hastanesi İletişim Adresi

ÇAĞRI MERKEZİ:     444 9 052
ÇAĞRI MERKEZİ:  +90 452 234 90 30
İLETİŞİM ADRESİ: Şahincili Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:218 / ORDU

Ortalama Özel Hastane Sünnet Fiyatları


81 İldeki Sünnet Fiyatları ve Sünnet Yapan Hastaneler


Hadi Bir Yorum Yazalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir