Ordu Özel Sevgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

2010 yılından biridir Ordu’da hizmet veren Özel Ordu Sevgi hastanesi 48 yataklı servisi ve 3591 metre² kapalı alan üzerine kurulu olması sebebiyle bir çok alanda hizmet vermektedir. İlk olarak kadın doğum ve Çocuk hastanesi  i̇smiyle kurulmuş olsa da daha sonradan bir çok dalda hizmet vermeye başlamıştır. Birbirinden özel doktorlara evsahipliği yapan Özel Ordu Sevgi hastanesi beş yıldızı andıran odaları ile mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Alanında uzman doktorlara sahip olan bu hastanemizde sünnet işlemleri de profesyonelce yapılmaktadır. Uzman üroloji doktoru eşliğinde yapılan sünnet işlemlerinde uygun fiyat ve sıfır sıkıntı ile çözüm sağlanmaktadır.

Özel Sevgi Hastanesi Tedavi Yorumları

3 aylık çocuğumu bugün acil servise getirdik. Doktor çocuğumu çok güzel ve ayrıntılı muayne etti. Damar yolu çok zor bulunmasına rağmen hemşire Nihal hanım tek sefer de açtı. Hemşireler, personeller güler yüzlü ve naziklerdi. Ordu da tercih ettiğim tek hastane. Herkesin emeğine sağlık.
Özel Ordu sevgi Hastanesi ordunun en iyi Hastanesi diyebilirim. Temiz, İlgili ve alakalı bir hastane 5 yıldır aynı doktora çocuğumu getiriyorum iyi ki varsınız. Doktorum mehmet yapar a sekreterine çok teşekkür ediyorum. Allah sizi başımızdan eksik etmesin.
Cuma günü kardeşimi acil servise getirdik. Doktor bey çok ilgiliydi aynı şekilde hemşire hanımlar da öyle. Normalde damar yolu çok zor açılmasına rağmen gayet güzel konuşarak ikna edip tek sefer de açtılar. Çok kibar ve güler yüzlü davrandılar sevgi hastanesi acil servis ekibine teşekkürlerimi iletiyorum
Bir sabah uyandım. Midem ağrıyordu. Acile gittik. Hiç bekletilmeden tedaviye alındım. Bana bir kaşık şurup verdiler ve serum taktılar. Bir güzel uyumuşum. Uyandıktan sonra doktor geldi. Mideme ağır yağlı bir yiyecek dokunmuş olduğunu söyledi. Haklıydı çünkü önceki akşam yağlı yemek yemiştim. Teşekkür ederim.

Ordu Özel Sevgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Özel Sevgi Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Karşıyaka Mah. 906.Sk. No:5 ORDU
Telefon: 0 452 2330303

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir