Ordu Özel Medical Park Hastanesi Sünnet Fiyatları

Medical Park Ordu Hastanesi açıldığı ilk günden beridir oldukça yüksek ilgi gören ve gördüğü bu ilgi sayesinde hem Ordu Halkının bemde Çevre iller tarafından oldukça tercih edilen bir hastahane olmaktadır.

Medicalpark Ordu Hastanesinde son sistem teknolojik aletler ile güçlendirerek ve 6 adet ameliyathane ve 206 yatak kapasitesi ile ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan bu hastanemizde uygun fiyat ile sünnet işlemleri yapılmaktadır. Uygun fiyat ve sorunsuz ameliyat işlemleri ile akıllarımızda yer edinen Özel Medicalpark Hastanesinde sünnet yaptırmak büyük ayrıcalık demek yanlış olmasa gerek.

Özel Medical Park Hastanesi Tedavi Yorumları

Medical Park Hastanesi’nde kalınbağırsak ameliyatı oldum.Genel olarak memnuniyet verici bir hastane. Dr. Öğrt. Üyesi Nihat Polat ve Gastrolog Dr. Fuat Ekiz beye ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca Cerrahi servisinde çalışan Nihat beyin hemşireleri Nurten ve Özlem hanımların ve temizlik görevlisi tüm çalışanların emeklerine sağlık. Teşekkürler@Medicalpark.
Bir kaç kez gittik, Medical Park ismini ve kalitesini Ordu’da düzgün bir şekilde temsil ediyorlar. Tüm çalışanlara Allah kolaylık versin.
Ordu ve bölgede en kaliteli hizmet veren hastane ?? hekimlerinden sağlık personellerine kadar epsi guleryuzlu ♥️ hepinize teşekkürler iyiki varsınız ?
Medikal Park Ordu hastanesinden çok memnunum.Ankara’dan Ordu’ya geliyorum tedavi olmak için. Doktorlar ve personel çok ilgili..
Ordu Özel Sevgi Hastanesi Sünnet Fiyatları
Ordu Özel Sevgi Hastanesi Sünnet Fiyatları

Ordu Medikalpark Hastanesi İletişim Adresi

Adres: Akyazı Mah. Gaffar Okkan Cad. No: 9 Ordu
Çağrı Merkezi: 444 44 84
Telefon: 0 (452) 226 10 00

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir