Niğde Sünnet Fiyatları

Bu konuda Niğde şehrinde Sünnet yaptırmak isteyen ailerler için Niğde Sünnet Fiyatları ile birlikte, Niğdede sünnet yapan özel hastaneler listesine yer verdik.

Sünnet işlemi her erkek çocuğun olması gerekendir durumdur.  Hem dini hem sağlık açısından olmazsa olmazlardan olan sünnet işlemi çok dikkat edilmesi gereken durumlardan biridir. Sünnet işleminde çocuğun piskolojisi çok önemlidir. Çocuğun psikolojisine önem verilmeyerek, yapılan sünnet işlemi çocukta kalıcı psikolojik SORUNLAR ortaya koymaktadır.

Bundan dolayı sünnet işlemi yapılırken çocuğa durum anlatılmalıdır. Neden yapıldığı, nasıl yapılacağı, ne kadar süreceği, kaç günde iyileşeceği, Anlatılarak çocuğun psikolojisinin düzeltilerek işlem yapılması önerilmektedir. Genellikle iki yaşından önce ve yedi yaşından sonra sünnet yapılması önerilmektedir. İki ve yedi yaş arasındaki çocuklarda sünnet tam anlamıyla anlatılamadığı için önerilmemektedir. Bundan dolayı yedi yaş ve üzeri çocuklara sünnetin yapılış amacı anlatılarak yapıldığından daha sağlıklı olmaktadır.

Niğde Özel ve Devlet Hastaneleri Sünnet Fiyatları

2023 Sünnet Fiyatları
Yapılan YerEn Düşük FiyatEn Yüksek FiyatOrtalama
Özel Hastane Sünnet Fiyatları1.500 TL10.000 TL3.000 TL
Özel Klinik Sünnet Fiyatları2.000 TL15.000 TL4.000 TL
Devlet Hastanesi veya Üniversite HastanesiÜcretsizÜcretsizÜcretsiz
Bu tabloda hem özel hastane, hemde devlet hastanelerinde aynı zamanda sünnet işleminin fiyatı yer almaktadır. Aynı zamanda fiyatlar ortalama fiyatlar olmakla birlikte orta halli bir özel hastane ile çok çok lüks bir hastane fiyatlarını bir karşılaştırmamak gereklidir.
Not: Sünnet'in neden yapıldığını çocuğunuza anlatmanız ona dini olarak bir anlam kazandıracaktır.

Niğde sünnet fiyatları

Niğde’de Sünnet Yapan Hastaneler

  • Niğde Ulukışla İlçe Hastanesi
  • Niğde Çiftlik İlçe Hastanesi
  • Niğde Çamardı İlçe Hastanesi
  • Niğde Altunhisar İlçe Hastanesi
  • Niğde Bor Devlet Hastanesi
  • Niğde Devlet Hastanesi
  • Özel Yaşam Tıp Merkezi NİĞDE
  • Özel Niğde Hayat Hastanesi

Add a Comment

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir